logo

VEFA DESTEK 24 SAAT ÇALIŞIYOR

VEFA DESTEK 24 SAAT ÇALIŞIYOR

Koronavirüsle mücadele sürecinde sokağa çıkma kısıtlaması bulunan vatandaşların hizmetinde olan Vefa Sosyal Destek ekipleri 24 görev başında.

Koronavirüsle mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığının başlattığı, Tokat Valiliği koordinesinde tüm kaymakamlarımızın yürüttüğü, bütün kamu kurum ve kuruluş personelinin yer aldığı ve 7/24 hizmet veren Vefa Sosyal Destek Grubunun ziyaret ederek, personelin çalışmaları ile ilgili bilgi alan Vali Dr. Ozan Balcı, Vefa Sosyal Destek ekiplerinin çok güzel çalışmalar yaptığını belirterek, emekleri nedeniyle kendilerine teşekkür etti. 
Vefa Sosyal Destek ekiplerinin Valiliğimiz koordinesinde 7000 paket gıda, 7000 paket temizlik malzemesinden oluşan 14.000 koliyi yalnız yaşayan veya kimsesi olmayan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlara teslim ettiklerini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Hem koronayla mücadele tedbirleri kapsamında hem de Ramazan dolayısıyla hazırladığımız 6000 koliyi vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam ediyoruz.” dedi. 


Vali Dr. Ozan Balcı, “Devletimizden gayri kimsesi olmayan vatandaşlarımızın yanındayız, yakınındayız. Devlet millet olarak milletimizin emrindeyiz, hizmetindeyiz. İhtiyacı olan vatandaşlarımız, ilçelerdeki Vefa Sosyal Destek Grubu İletişim Ofislerine ve İl merkezindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Ofislerine müracaat edilebilir. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla vatandaşlarımızın her zaman yanındayız.” diye konuştu. 


Vali Dr. Ozan Balcı, çalışmalarda emeği geçen Vefa Sosyal Destek Ekiplerine teşekkür ederek, işlerinde kolaylıklar diledi

Paylaşma ikonundan:

Share
263 Kez Görüntülendi.