logo

VALİ DR. OZAN BALCI’NIN KURBAN BAYRAMI MESAJI

VALİ DR. OZAN BALCI’NIN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Vali Dr. Ozan Balcı, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Vali Dr. Ozan Balcı, mesajında şunları kaydetti.
“Manevi zenginliğimiz olan birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma gibi duygularımızın zirveye ulaştığı bir Kurban Bayramını daha birlikte idrak etmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. 
Millet olarak dini ve milli duyguların yoğun olarak yaşandığı bu değerli günlerde, sahip olduğumuz güzellikleri paylaşırken, toplumumuzda yardım ve desteğe muhtaç vatandaşlarımızı hatırlamayı, kırgınlıkları ve dargınlıkları bir kenara bırakarak kardeşçe kucaklaşmayı ihmal etmeyelim. 
Şehitlerimizin geride bıraktığı emanetlerini ve gazilerimizi bu bayramda da yalnız bırakmayalım. Unutmayalım ki bizler şehitlerimizin ve gazilerimizin fedakârlıkları ile dimdik ayakta durmaya devam ediyoruz. Bayramda, aile büyüklerine, akrabalara, komşulara, yaşlılara, arkadaş ve dostlara hürmet ve muhabbetimizi gösterelim. Bayramlar paylaştıkça anlam kazanır. Her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi bilen bir millet olarak birbirimize daha candan ve gönülden sarılalım.
Valilik olarak vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı huzur ve güven içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarımız tarafından gerekli önlemler alınmıştır. Bayram sevincimizin bir hüzne dönüşmemesi için, seyahate çıkacak olanlar başta olmak üzere, tüm vatandaşlarımızdan trafikte azami derecede dikkatli olmalarını ve trafik kurallarına riayet etmelerini bekliyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Kurban Bayramınızı kutluyor, bayramın Tokatlı hemşerilerimize, ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum.”

Paylaşma ikonundan:

Etiketler: » »
Share
36 Kez Görüntülendi.