logo

31 Aralık 2018

Tokat İçin Bir Projem Var

Tokat İçin Bir Projem Var

Tokat Kent Konseyi Başkanı Abdullah Gürbüz sosyal medyadan Tokatlı hemşerilerine seslendi, “Sizlerden gelen Öneri, Dilek ve Projelerinizi bekliyoruz”

            Tokat Kent Konseyi Başkanı Abdullah Gürbüz halkın beklentilerini kendilerine iletmeleri için sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak “Kıymetli Hemşehrilerimiz, yakın zamanda yerel yönetimlerle ilgili bir seçim yaşayacağız. Kim seçilirse seçilsin elbette şehrimizin gelişimine katkı sağlayacaktır. İdare ve Halkın beraber yönetimi anlamına gelen Yönetişim çerçevesinde sizlerden gelen öneri, dilek ve projelerinizi bekliyoruz. Saygılarımızla” ifadelerine yer verdi.

            Gürbüz, Tokatlı hemşerilerindenİdare ve Halkın beraber yönetimi anlamına gelen Yönetişim çerçevesinde Öneri, Dilek ve Projelerini iletmeleri çağrısında bulundu.

            Tokat Kent Konseyinin başlattığı ‘Tokat İçin Benim de Bir Projem Var’ yarışmasında dereceye giren katılımcılar; 1’inci olan iki Gece Kıbrıs Gezisi, 2’nci olan Bilici Termal Otelde iki kişilik iki gece konaklama, 3’üncü olan ise iki kişi Kapadokya turu ile ödüllendirilecek.

Paylaşma ikonundan:
0
fb-share-icon20
20
fb-share-icon20

Share
144 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?