logo

Vatandaşlarımız, Devletimizin Gerçek Sahibi

Vatandaşlarımız, Devletimizin Gerçek Sahibi

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda şehrin genel güvenlik ve asayişi ile ilgili konular değerlendirilerek yapılması gereken çalışmalar, alınması gereken tedbirler ile kurumlar arası koordinasyon gerektiren hususlar karara bağlandı.

Vali Dr. Ozan Balcı, vatandaşlarımızın yaşamlarının kolaylaştırılması,  can ve mal esenliğinin sağlanması, huzurlu bir ortamda hayatlarını sürdürebilmesi amacıyla çalışmaların kurumlarımızca hassas bir şekilde yürütüldüğünü dile getirdi. Çalışmaların vatandaş odaklı sürdürüldüğünü kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, “Vatandaşlarımız devletimizin gerçek sahibi, baş tacımız. Vatandaşlarımız kolluk kuvvetlerimize güven duyuyorlar. Tokat’ta kolluk kuvvetlerimiz tarafından çok güzel çalışmalar yürütülüyor. Çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı, Vali Yardımcıları Dr. Mehmet Gödekmerdan ve Yüksel Ünal, Garnizon Komutanı Ayhan Ocak, Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, Kaymakamlar, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Murat Kınay ile ilgililer katıldı.

Paylaşma ikonundan:

Share
428 Kez Görüntülendi.