logo

18 Haziran 2019

Turizm ve Tanıtım Çalışma Grubu Tokat’ın Tanıtımına Talip

Turizm ve Tanıtım Çalışma Grubu Tokat’ın Tanıtımına Talip

Tokat Kent Konseyi Başkanlığının Genel Kurulu seçimlerinde yeniden başkan seçilen Abdullah Gürbüz ve yeni yönetimin katılımı ile, Turizm ve Tanıtım Çalışma Grubu çalışmaları başladı.

Turizm ve Tanıtım Çalışma Grubu ilk toplantısını Kent Konseyi salonunda yaptı. Tokat Kent Konseyi olarak yeni bir yapılanmaya gittiklerini söyleyen Gürbüz, “Çeşitli gruplar oluşturarak şehrimiz için neler yapabiliriz, şehrimizin turizmini nasıl canlandırabiliriz ve Tokat’ımızı nasıl dünyaya açabiliriz konularında çalışmalar yapmaya başlayacağız. Ben sen davası gütmeden biz olmak için bu gruplarımızı oluşturduk. Herkes taşın altına elini koymalı ve bu güzel şehrimiz her anlamda değer kazanmalıdır”dedi. Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci ise, Tokat’ın tanıtılması ve daha iyi yerlere gelmesi için yapılacak olan çalışmalara destek olmaya hazır olduklarını kaydetti.

Tokat Kent Konseyi Turizm ve Tanıtım Çalışma Grubu Başkanı Süleyman Üzümcü ise tamamen gönüllülük esasına dayanarak Tokat’ın turizm ve tanıtımında aktif olarak görev almak için hazır olduklarını dile getirdi. Konuşmalar sonrasında gerçekleşen toplantıda Tokat’ın tanıtımı ve turizminin canlandırılması için neler yapılabileceği konusunda fikir alış verişinde bulunularak, en kısa zamanda bu projelerin hayata geçirilmesi kararı alındı.

Paylaşma ikonundan:

Share
388 Kez Görüntülendi.