logo

28 Ekim 2019

VALİ BALCI,EĞİTİM TOKAT PROJESİNİ ANLATTI

VALİ BALCI,EĞİTİM TOKAT PROJESİNİ ANLATTI

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Sivas’ta Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran Başkanlığında, Genel Müdürler, Daire Başkanları ve 81 İl Milli Eğitim Müdürünün katılımı ile düzenlenen 2023 Eğitim Vizyonu İl Milli Eğitim Müdürleri Toplantısına katıldı. Vali Dr. Ozan Balcı, toplantıda katılımcılara, 2023 Vizyonu doğrultusunda Tokat’ta uygulanan Eğitim Tokat projeleri ve proje takip sistemi hakkında bilgiler verildi.

Açılış konuşmasını Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran’ın yaptığı toplantıda Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Adnan Boyacı ve Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu’nun konuşmasının ardından Eğitim Tokat’ı anlatan Vali Dr. Ozan Balcı, Türkiye’nin çok güçlü olduğuna ve önünün çok açık olduğuna inandığını belirtti. Vali Dr. Ozan Balcı, Türkiye’nin ilerlemesine, gelişmesine omuz vermek gerektiğini kaydederek, geleceği inşa edecek genç nesillerin her alanda iyi yetiştirilmesi gerektiğini ifade etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, öğretmenleri çok önemsediğini ve çok sevdiğini ifade ederek,  idarecilerin görevlerinin de öğretmenleri cesaretlendirmek, yüreklendirmek olduğunu söyledi. İdarecilerin, öğretmenlerin emrinde olduğuna dikkat çeken Vali Dr. Ozan Balcı, “Onların emrinde olmak, bilginin emrinde olmak, Türkiye’nin geleceğini inşa edecek gençlerin emrinde olmak, Türkiye’nin emrinde olmak demek.” diye konuştu.

Vali Dr. Ozan Balcı, 2023 Vizyonu doğrultusunda Tokat’ta uygulanan Eğitim Tokat projeleri ve proje takip sistemi hakkında bilgi verdi

Paylaşma ikonundan:

Share
470 Kez Görüntülendi.