logo

23 Mayıs 2019

TOKAT’TA OKULLAR SANATLA ŞENLENİYOR

TOKAT’TA OKULLAR SANATLA ŞENLENİYOR

Okullarımızın Koridorları kültür, sanat ve bilim adamlarının hayatları ve ürettiği değerleri ile renkleniyor.

Vali Dr. Ozan Balcı, Şehit İbrahim Doğan Ortaokulu’nu ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.


Okulun girişinde anaokulu öğrencileri tarafından çiçeklerle karşılanan Vali Dr. Ozan Balcı, okulun bahçesinde kendisine sunulan güreş ve atletizm takımlarının kısa gösterisini izledi. 


Spor Tokat Projesi çalışmaları kapsamında okulun futsal, futbol, hentbol ve voleybol branşlarında aldıkları dereceleri nedeniyle öğretmen ve öğrencilerini tebrik eden Vali Dr. Ozan Balcı, bir süre voleybol takımının maçını izledikten sonra okulun spor alanındaki başarılarında emeği geçen herkese teşekkür etti.


Okullar Sanatla Renkleniyor


Eğitim Tokat üst başlığı altında yürütülen Okullar Sanatla Renkleniyor Projesi kapsamında okulun koridorlarında oluşturulan ‘Uzay ve Bilim Sokağı’nda sokağında incelemelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, Türkçe, Sosyal Bilimler, Teknoloji alanında oluşturulan koridorları beğeni ile gezdi. Vali Dr. Ozan Balcı, koridorlarda Dünya ve Türk bilim, kültür ve sanat adamlarının hayatlarının ve ürettikleri değerlerin tüm okulların koridorlarına yapılmasını istedi.  


Okulun akıl oyunları, ahşap ve tasarım sınıflarını ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, öğrencilerle sohbet etti. Müzik sınıfını ziyaret ederek, öğrencilerin seslendirdikleri eserleri dinleyen Vali Dr. Ozan Balcı, öğrenci ve öğretmenleri tebrik etti. 


Okulun çalışmalarını başarılı bulduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, okul idarecilerini ve öğretmenlerini tebrik ederek, başarılı çalışmaların karşılığı olarak okula  Z-Kütüphane sözü verdi.


Ziyarete İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali de katıldı. 

Paylaşma ikonundan:

Share
345 Kez Görüntülendi.