logo

TOKAT’TA AÇ VE AÇIKTA KİMSEYİ BIRAKMAMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

TOKAT’TA AÇ VE AÇIKTA KİMSEYİ BIRAKMAMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Kuruluş Müdürleri Yıllık Değerlendirme Toplantısı yapıldı. 

Gerçekleştirilen toplantıda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile bağlı kuruluşlarının çalışmaları ele alınarak değerlendirmeler yapıldı. 

 Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarının yaptığı çalışmalarını önemsediğini söyleyen Vali Dr. Ozan Balcı, devletin en önemli görevlerinden birinin de sosyal hizmetler olduğunu kaydetti.  Vali Dr. Ozan Balcı, “Tokat’ta aç ve açıkta kimseyi bırakmamak için çalışıyoruz. Garibin, gurebanın, engellinin, dezavantajlı gurubun yanındayız.Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Devlet olarak her zaman fakire fukaraya, yetime öksüze, darda kalmışa, engelliye dostuz. Sizin yaptığınız iş de çok kıymetli ve değerli bir iştir. Devletimiz ve milletimiz adına yapıyorsunuz. Yaptığınız işi çok önemsiyorum.Bugüne kadar çok güzel işler yaptınız ve yapmaya da devam ediyorsunuz. Yetim öksüz, garip gureba, engelli, fakir fukara, devletimizin sizlere emaneti.” dedi. Devletin ve milletin emaneti olan insanların işlerini yaparken yılmadan, yorulmadan, bıkkınlık göstermeden yapılması gerektiğini kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, “Yeter demek yok.Daha iyisini yapmamız lazım. Bugüne kadar aşkla, şevkle yaptığınız çalışmaları bugünden sonra da aynı şekilde yapmaya devam edin. Sizlere desteğim tamdır. Hızır Tokat Sosyal Destek çalışmalarımız gayet güzel gidiyor.Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Müdürlüğümüz devletimiz ve milletimiz adına çok güzel işler yapıyor. Çok güzel işler yapmaya da devam edecek.” diye konuştu. 

Vali Dr. Ozan Balcı, yapılan çalışmalar ve verilen emekler nedeniyle Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ekiplerine ayrı ayrı teşekkür etti. Toplantıya Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir, müdür yardımcıları, şube müdürleri, ilçe müdürleri ile müdürlüğe bağlı kuruluşların müdürleri katıldı.

Paylaşma ikonundan:

Share
608 Kez Görüntülendi.