logo

20 Şubat 2020

SPORA 42 MİLYON

SPORA 42 MİLYON

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu,Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Milletvekilleri Av.Yusuf Beyazıt, Av.Mustafa Arslan, Av.Özlem Zengin, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu,İlçe Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Başkanı Av.Erol Duyum, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar ve Ak Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat’ın yer aldığı Tokat heyetiylr ile bir araya geldi.

Tokat’a, 3 yarı olimpik yüzme havuzu, 32 tip spor salonu, 1500 kişilik spor salonu,1 gençlik merkezi, 20 sentetik çim yüzeyli futbol sahası,100 basketbol potası ve 1 telesiyeji Tokat’a kazandırılırken, 5 spor kompleksinin bakım onarımı ve modernizasyonu yapılacak.

Tokat’a yapılacak yatırımların ortak akılla, ihtiyaçları, talepleri ve stratejileri esas alarak hazırlandığını belirten Bakan Kasapoğlu,“Sporu boş zaman aktivitesi olmaktan çıkarıp, hayat tarzı haline getireceğiz.Tesislerimiz en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetinde olacak.”dedi.

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Milletvekilleri Av.Yusuf Beyazıt, Av.Mustafa Arslan, Av.Özlem Zengin ile Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu, gençlik ve spor yatırımlarının Tokat’ımıza ve Tokatlı hemşehrilerimize hayırlı olması temennisinde bulundular.

Gençlik ve Spor Il Müdürü Cemil Çağlar tören sonrası yaptığı açıklamada” 42 Milyonluk spor yatırımın İlimize kazandırılmasından dolayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Tokat Valimiz Dr. Ozan Balcı’ya, Tokat Milletvekillerimiz Av.Yusuf Beyazıt’a, Av.Mustafa Arslan’a, Av.Özlem Zengin’e, Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu’na ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığına İlimiz gençliği ve spor camiası adına teşekkürlerimizi sunarız, dedi.

Paylaşma ikonundan:

Share
364 Kez Görüntülendi.