logo

PİNOKYO YALANCI!

PİNOKYO YALANCI!

Daha önce Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na, Tokatlının hakkını koruduğu için, tehdit, şantaj ve kumpasla iş yaptırmaya çalışan Tokatspor Kulüp başkanı Ufuk Akçakaya’nın yalancı olduğunu CİMER açıkladı.

Eline verilen kaynağı belli olmayan, her konuda konuşan Tokatspor Kulüp başkanı Ufuk Akçakaya, olmamış, konuşulmamış konuları gündeme getirmesinden dolayı şizofren olduğu söyleniyor.

Geçmişinden FETÖ bağlantısının halen devam ettiği iddia edilen Tokatspor Kulüp Başkanı Ufuk Akçakaya”nın, kamuoyunda ki kişiler aleyhine kumpas kurmaya devam edeceği yönünde bilgiler konuşuluyor.Ben şikayet ettim” demişti…

Yalanı ortaya çıktı! Ufuk Akçakaya’ya CİMER’den yalanlama!

BEN ŞİKAYET ETTİM” DEDİ YALANI YİNE ORTAYA ÇIKTI

Sosyal medya hesabından yaklaşık 37 dakika yayın yapan Tokatspor Başkanı Ufuk Akçekaya şikayeti kendisinin yaptığını iddia ederek, “2 gündür gündem olan Ekrem İmamoğlu ile ilgili CİMER’e kim şikayet etti? Bunu açıklayacağım. Bugün de İmamoğlu açıklama yaptı. 2006 Eylül’de bir kere oturmuşluğum var. İmamoğlu’nu CİMER’e şikayet eden benim. Ufuk Akçekaya yani Tokatspor FK başkanı. Aynı zamanda eğitimciyim. Benim hayatımı alt üst ettiler. 3 kişi bunlar. Bunların içinde Ekrem İmamoğlu da var” demişti.

CİMER AÇIKLADI, UFUK AKÇEKAYA YALAN SÖYLÜYOR

Cumhurbaşkanlığı İletişim Dairesi Başkanlığı Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Evren Başar, “Bu kişinin CİMER kayıtlarında böylesi bir başvurusu söz konusu değildir” açıklaması yaptı.

Paylaşma ikonundan:

Share
155 Kez Görüntülendi.