logo

Pazar İlçeside Koronavirüs’e Karşı Dezenfekte Ediliyor

Pazar İlçeside Koronavirüs’e Karşı Dezenfekte Ediliyor

Pazar Belediye Başkanı Erdoğan Yılmaz Öncülüğünde Corona Virüsünün yayılmaması için bu gün Pazar İlçesi genelinde belediye önlem almaya devam ediyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ölümcül sonuçlara neden olan virüsün yayılmaması için Pazar Belediye Başkanı Erdoğan Yılmaz’ın talimatıyla Belediye Ekipleri Tarafından İlçe Genelinde ki ortak kullanım alanlarında özel dezenfektanlar aracılığıyla hijyen çalışmaları yapıldı.

Hijyen ekipleri belediye binası başta olmak üzere Tüm İlçede Bulunan Camiler, Toplu Taşıma Otobüsleri ile Otobüs Durakları, Taksi Durakları, Banka ATM’leri, Belediye Misafirhanesi, Oyuna Parları, Cami Lavabo ve WC’ler gibi vatandaşların ortak kullanım alanları dezenfekte edildi.
Pazar Belediye Başkanı Erdoğan Yılmaz alınan önlemler hakkında açıklama yaparak “Corona virüsünün yayılmaması için maksimum önlemler almaya devam ediyoruz. Halkımızın toplu halde bulunacağı tüm kurumları geçici süreyle kapattık. Salgın hastalık konusunda vatandaşlarımızı uyarmak için şehrin belli bölgelerine önlemlerle ile ilgili afişler astık. Halkımızdan uzmanların açıklamalarını dikkate almalarını ve talimatlara riayet etmelerini rica ediyorum” dedi.

Paylaşma ikonundan:

Share
471 Kez Görüntülendi.