logo

30 Ocak 2019

Muhtarlar Gözümüz Kulağımız

Muhtarlar Gözümüz Kulağımız

Muhtarların, devletin gözü, kulağı, eli, ayağı olduğuna dikkat çeken Vali Dr. Ozan Balcı, “Görev yaptığınız yerde aç susuz, garip guraba, sobası yanmayan, gönlüne dokunulmayan kimse kalmamalı.” dedi.

            Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Muhtarlar Derneği, 15 Temmuz Tokat Köy Muhtarları Derneği ile Tokat Köy ve Mahalli Muhtarları Derneğine ayrı ayrı iade-i ziyarette bulundu.

            Tokat Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Gökrem, 15 Temmuz Tokat Köy Muhtarları Derneği Başkanı Celalettin Doğan, Tokat Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Al, ziyarette Vali Dr. Ozan Balcı’ya çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

            Çekenli İş Merkezinde bulunan dernekleri ziyaretinde muhtarları ve muhtarların yaptıkları çalışmaları çok önemsediğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, köylerin altyapı çalışmalarında herhangi bir sıkıntının olup olmadığını sordu.

            Muhtarların en önemli görevlerinden birinin vatandaşın kamu hizmetine erişimini kolaylaştırmak olduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, Valiliğimiz koordinesinde başlatılan Tokat Sosyal Destek Projesi ile muhtarların vatandaşın yüreğine dokunacağını kaydetti.

            Muhtarların görev yaptıkları alanlarda sıkıntısı, derdi, sorunu olan vatandaşlarımızı bilmesi gerektiğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Görev yaptığınız yerde aç susuz, garip guraba, sobası yanmayan, gönlüne dokunulmayan kimse kalmamalı.” diye konuştu.

            Köylü vatandaşın köyünde kalması için tarım ve hayvancılığın geliştirilmesi için gereken desteğin verileceğini söyleyen Vali Dr. Ozan Balcı, köylerde yaşayan vatandaşımızı zenginleştirecek işler yapılacağını kaydetti.

            Muhtarların, devletin gözü, kulağı, eli, ayağı olduğuna dikkat çeken Vali Dr. Ozan Balcı, muhtarlara emekleri için teşekkür etti.

Paylaşma ikonundan:

Share
291 Kez Görüntülendi.