logo

02 Eylül 2019

KIDEMLİ ALBAY HİDAYET ARIKAN’A VEDA YEMEĞİ

KIDEMLİ ALBAY HİDAYET ARIKAN’A VEDA YEMEĞİ

Vali Dr. Ozan Balcı, Jandarma Genel Komutanlığı’na yönelik, emeklilik, terfi ve atamalara ilişkin Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Tokat İl Jandarma Komutanlığı görevinden Kars İl Jandarma Komutanlığına atanan Kıdemli Albay Hidayet Arıkan onuruna Valiliğimiz tarafından düzenlenen veda yemeğine katıldı.

Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Garnizon Komutanı Rıfat Dönel, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Baro Başkanı Melih Yardımcı, sivil toplum kuruluş temsilcilerinin katıldığı yemekte konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, Kıdemli Albay Hidayet Arıkan’ın Tokat’ta vermiş olduğu hizmetler nedeniyle teşekkür etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, Kıdemli Albay Hidayet Arıkan’ın memleket ve millet sevdasıyla yorulmadan, yılgınlık göstermeden hizmet verdiğini belirterek, bundan sonraki görev yerinde de başarılı hizmetler diledi. Vali Dr. Ozan Balcı, Kıdemli Albay Hidayet Arıkan’a gösterdiği başarılı hizmetler nedeniyle Başarı Belgesi takdim etti.

Kıdemli Albay Hidayet Arıkan da yaptığı konuşmada Tokat’ta görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, kendisinin de artık bir Tokatlı olduğunu söyledi.

Yemekte Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Baro Başkanı Melih Yardımcı da Kıdemli Albay Hidayet Arıkan’a Tokat’ta verdiği hizmetler nedeniyle teşekkür ederek, hediye takdiminde bulundu.

Paylaşma ikonundan:

Share
667 Kez Görüntülendi.