logo

HAİNE BAK!


kanal60
bunyaminsunar@hotmail.com

Bu başlığı Ermenistan da yaşayıp, Ermeni milliyetçiliği yapanlara yazmadım.
Karabağ’da Türk kardeşlerimizi katledenlere de!
Binlerce yıl Türk ekmeği yiyip, kurtuluş savaşında zayıf düştüğümüzde sırtımızdan vurup, mazlumları katleden hain Ermenilere de.
Onlar zaten hain ve düşman.
Tokat’ta güzel işler ve yatırımlar yapılınca her tarafa şikâyet eden, Tokat’tan beslenip, Tokat’ta güzel şeyler olunca azıp kuduranlara ve onlarla yol yürüyenlere yazdım.
Bunu yapanlar ya bireysel çıkarları için her şeyi yapanlar, ama dikkatinizi çekeceğim Ermeni milliyetçisi olup karşımıza çıkıyor.

Tokat’ta, devleti, siyaseti, milleti elele verdi, zor zamanlarda il merkezi ve ilçelerinde yatırımlar yapmaya devam ediyor.
Yapılan işlerden, devletin vatandaşa yakın durmasından milletimiz çok memnun.
Tokat için, vekilleri, valisi, kaymakamları, belediye başkanlarıyla uyum içinde çalışıyorlar.
Tokat’ta yapılan projeler vekiller aracılığı ile Ankara’da bütçeleniyor ve şehrimiz kazanıyor.
“Bu memlekette bir sürü hizmet eden insan var. Tokat’ta şu an çok güzel şeyler oluyor.
612 bin Tokatlı insanımız Tokat’ın refahını, huzurunu, gelişmesini dört gözle bekliyor. Güzel şeyler olunca mutlu oluyorlar.
Havaalanından, karayoluna, eğitimden spora, sosyal politikalardan kültüre, sanata, bürokrasinin iyileşmesinden ulaşıma, enerjiye, tarımdan ormana, çevreden köy alt yapısına, üst yapıya, sağlıktan güvenliğe kadar Tokatlıların yaşamını kolaylaştıracak bir sürü iş yapılıyor.
Birileri, Tokat’a vatandaşın memnun kaldığı yeni, faydalı güzel işler yapılıyor diye sinir küpü oluyor, hazımsızlık çekiyor karnı şişiyor?Bu karnı şişenler Tokat’ta yaşamıyor ama!
İstanbul’da hiç problem yok, oranın tüm işleri tıkırında tek problem Tokat’ta onlara göre.
Bunlar, Ak Partili siyasetçileri eleştiriyor sadece ve Tokat’tan olanları.
Süslü kelimelerle, yazılarla asıl emellerini de örtmeye çalışıyorlar.
Türkiye de yaşayıp, Büyük Ermeni Devleti hayalleri de var!

Bu memlekette gözünüz var gözünüzü çıkarırız sizin.


Ve bunlarla yol yürüyenler..

Saygılarımla

Hüseyin Kömür

Paylaşma ikonundan:

Share
192 Kez Görüntülendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • KARNINDAKİ BEBEKLE KORANAYA YENİLDİ

  06 Aralık 2020 Ekonomi, GENEL, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet

  Karnındaki bebeği ile korona virüse yenik düştü Kocaeli’nde karnındaki bebeği ile birlikte korona virüse yenik düşen genç kadın memleketi Tokat’ta toprağa verildi. Kocaeli'nde yaşayan evli 1 çocuk annesi Nur Aymak Yavuz (27) bir süre önce korona virüse yakalandı. Evinde tedavi gören genç kadın durumu ağırlaşınca Kocaeli Derince Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. 6 aylık hamile olan Yavuz, yaklaşık 17 gün hastanede tedavi gördü. Tedavisi sırasında karnındaki bebeği kaybeden anne yoğun bakıma alındı. Bebeğinden ölümünden 3 gün son...
 • HAİNE BAK!

  03 Aralık 2020 Eğitim, Ekonomi, GENEL, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet

  Bu başlığı Ermenistan da yaşayıp, Ermeni milliyetçiliği yapanlara yazmadım.Karabağ’da Türk kardeşlerimizi katledenlere de!Binlerce yıl Türk ekmeği yiyip, kurtuluş savaşında zayıf düştüğümüzde sırtımızdan vurup, mazlumları katleden hain Ermenilere de.Onlar zaten hain ve düşman.Tokat’ta güzel işler ve yatırımlar yapılınca her tarafa şikâyet eden, Tokat’tan beslenip, Tokat’ta güzel şeyler olunca azıp kuduranlara ve onlarla yol yürüyenlere yazdım.Bunu yapanlar ya bireysel çıkarları için her şeyi yapanlar, ama dikkatinizi çekeceğim Ermeni milliyetç...
 • EĞİTİME 2 MİLYONLUK MATBAA

  29 Kasım 2020 Eğitim, Ekonomi, GENEL, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet, Spor

  Tokat Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer’in destekleriyle 2 milyon liralık matbaa kuruluyor. Teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip etmek, bu gelişimleri eğitim-öğretim programlarına yansıtmak, programların sektör ihtiyaçlarına yönelik nitelikli eleman yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla Tokat Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Matbaa Teknolojileri alanının kurulması kararı alındı. Vizyon projeleriyle Meslek Liselerinin kalkınmasına destek olan Tokat İl ...
 • BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ ÇALIŞAN İNSANLARDA VARMIŞ

  29 Ekim 2020 GENEL, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet

  Bir varmış bir yokmuş diye başlayan hikâyeler ilgimizi çeker.Hele kahramanlar varsa o hikâyenin içerinde daha fazla dikkat kesiliriz.Tokat hem gelmiş hem geçmiş, hem varmış hem yokmuş gibi bir şehir.Unuttuk demi yapılanları.Ve bu şehre bir şeyler yapalım diye çalışanların olduğunu. Bu şehirde hayatın her alanına dokunmuş kişiler var.Vakıflar bir zamana kadar unutulmuşken, Vakıflar Genel Müdürlüğü yaptığı dönemde 5 bin vakıf eserinin ayağa kaldırılmasına vesile olan Yusuf Beyazıt bu gün misafirimizdi. Vakıf eserlerinin yanısıra binlerce ö...