Telefon
WhatsApp
Yeşil Dönüşüm Ekonomisi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tokat Şubesi Başkanı Mehmet Şanlı, üyeler Fatih Aksoy, Fatih Çalışkan ve Fatih Dursun ile birlikte MÜSİAD Konya Şubesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen MÜSİAD 106. Genel İdare Kurulu (GİK) programına katıldılar.

Programda Enerji konulu panel düzenlenirken ayrıca MÜSİAD başkanlar toplantısı ve Mevlana Türbe ziyaretleri de gerçekleştirildi.

"Yeşil Dönüşüm Ekonomisi" başlığı ile Sanayide yeşil dönüşüm ve yeşil dönüşüm politikaları ile oluşan fırsatlar, ekonomik yansımaları ve atılacak adımlar gerçekleştirilen programda kapsamlı şekilde ele alındı.


Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Mahmut Asmalı, MÜSİAD Konya şubesi ev sahipliğinde düzenlenen MÜSİAD 106. Genel İdare Kurulu (GİK) Açılış konuşmasında "Artık eski Türkiye yok, masada, sahada güçlü Türkiye var" dedi.

"DÜNYANIN ENERJİ KUŞAK YOLU TÜRKİYE"

MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, MÜSİAD 106. GİK Açılış Programında Türkiye'nin bölgede eşi benzeri olmayan stratejik ve jeopolitik konumuyla öne çıktığını ifade etti. Ülkemizin son 20 yılda hayata geçirilen politikalar ile dünyanın enerji kuşak yolu haline geldiğini de işaret etti.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği