Telefon
WhatsApp
Tokat  ve üniversite kampüs peyzajı ne durumda?

Tokat il merkezi ve üniversite kampüs peyzajının mevcut durumu ve sorunları TOGÜ’de düzenlenen panelde masaya yatırıldı

 
 
 

Tokat Belediyesi, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Ziraat Fakültesi ve Peyzaj Mimarları Odası işbirliği ile 13 Mayıs Peyzaj Mimarlığı günü kapsamında “Tokat Merkez ve TOGÜ Kampüs Peyzajının Mevcut Durumu ve Sorunları” paneli gerçekleştirildi.

Ziraat Fakültesi Şehit Ferhat Koç Konferans Salonu’nda gerçekleşen panele Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Özbay, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rüstem Cangi, Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Osman Atınordu, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Prof. Dr. Aysun Çelik Çanga moderatörlüğünde yapılan panele Arş. Gör. Güzella Yılmaz, Arş. Gör. Dr. Venhar Melda Hassamancıoğlu, Tokat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Salih Çağlayan ve Peyzaj Mimarı Seyfettin Başeski konuşmacı olarak katıldı. Panelde Tokat ve Üniversitemizin mevcut peyzaj durumu ve sorunlarına ışık tutularak çözüm önerileri dile getirildi. Katılımcıların soru ve katkılarının ardından, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Özbay tarafından panelistlere teşekkür belgesi ve plaket takdimi yapıldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği