Telefon
WhatsApp
Tokat Vakıflar Bölge Müdürlüğü, bursiyer öğrenciler için mezuniyet gecesi düzenledi!

Vakıflar Genel Müdürlüğü Tokat Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından, burs alan öğrenciler için mezuniyet gecesi düzenlendi.  11 Haziran 2024 Salı akşamı, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nden mezun olan yaklaşık 50 bursiyer öğrenciyle birlikte Gülbahar Hatun İmarethanesinde bir araya gelindi.

 

Vakıflar Genel Müdürlüğü Tokat Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından bin 190 ilkokul-orta öğretim öğrencisine, 37 yabancı öğrenciye ve 205 üniversite öğrencisine burs verilerek, toplamda bin 432 öğrenciye destek sağlandı. Bu destekten faydalanan öğrencilerin başarılarını kutlamak amacıyla özel gece düzenlendi.

 

 

Tokat Vakıflar Bölge Müdürü Sebahattin Erdoğan, yaptığı konuşmada, "Geleceğimizin teminatı gençlerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyoruz. Vakıf kuran ecdadımızı ve Vakıflar Genel Müdürlüğümüzü hatırlamalarını, çalışma hayatlarında eğitim gören öğrencilere ve toplumun dezavantajlı kesimlerine desteklerini esirgememelerini tavsiye ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Gecede öğrencilere çeşitli hediyeler verildi ve ecdadın emaneti olduklarını her daim hatırlamaları temenni edildi.

 

Etkinliğe Tokat Vakıflar Bölge Müdürü Sebahattin Erdoğan ve Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mücahit Eğri katıldı. Gecede mezun olan öğrencilerin başarıları kutlandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği