Telefon
WhatsApp
TOKAT TSO

Tokat TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Gökdere, beraberinde yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile birlikte Tokat Milletvekillerini ziyaret etti

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası (Tokat TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Gökdere, beraberinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Erol Can ve Ali Özer ile, TSO Yönetiminde bulunan Feti Yakar, Mustafa Dülek, Sergen Coşkun, Erkan Yıldız, Emrah Altun, Emin Genç ve Genel Sekreter Sinan Ardil ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Gökdere ve ekibi, Ak Parti Grup Başkan Vekili ve Tokat Milletvekili Av Özlem Zengin, TBMM anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Tokat Milletvekili Av Yusuf Beyazıt, Ak Parti Tokat Milletvekili Av Mustafa Arslan, MHP Tokat Milletvekili Av Yücel Bulut ve CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ile görüştü.


TÜM MİLLETVEKİLLERİ ZİYARET EDİLDİ

12 Kasım’da gerçekleşen son organ seçimleri ile birlikte görev dağılımının gerçekleştiğini söyleyen Başkan Gökdere, gerçekleşen bu ziyaretlerde, Tokat TSO’nun siyaset üstü bir kimlikle, başta üye menfaatleri doğrultusunda olmak üzere Tokat için hizmet etme gayesinde olan bir yönetim anlayışına sahip olduklarını dile getirdi. Bu kapsamda Tokat Milletvekillerinin hepsiyle birlikte çalışma gayretinde olacaklarını dile getiren Başkan Gökdere: “Güçlü bir ekiple yönetimimizi oluşturduk. Bu kapsamda hayata geçirmek istediğimiz birçok yeni projemiz için zaman ve emek harcamaya hazır bir ekibe sahibiz. İşte bu yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte TBMM’de milletvekillerimize bir nezaket ziyareti gerçekleştirdik. Sonraki ziyaretlerimiz, ortaya çıkaracağımız raporlarımızla birlikte gerçekleşecek. Bu kapsamda sayım milletvekillerimizden üyelerimiz ve odamız öncelikli olmak üzere şehrimiz için hayalini kurduğumuz çalışmalarımız için destekler isteyeceğiz. Çok iyi karşılandık. Ziyaret ettiğimiz tüm vekillerimizin yanında kendimizi evimizde gibi hissettik. Bu anlamda bizleri ağırlayan Milletvekillerimize teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar” diye konuştu.

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği