Telefon
WhatsApp
Tokat Hep Birlikte Güzel

Ak Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, beraberinde Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Ak Parti İl Başkanı Cüneyt Aldemir, İl Genel Meclisi Başkanı Erol Duyum, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Tokat"ta bir dizi ziyarette bulundu.

 

 

Köy muhtarları ile sık sık bir araya geldiklerini ifade den Beyazıt "Köy muhtarlarımızla bir araya gelerek, köylerimizde yaşanan sorunlar ile ilgili istişare toplantısı gerçekleştirerek değerlendirmelerde bulunduk, sorunları tekrardan masaya yatırdık" dedi. 

 

2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’nda altın madalya kazanan Golbol Kadın Milli Takımı oyuncularından gol kraliçesi Sevda Altunoluk ile kardeşi Sevtap Altunoluk memleketleri Tokat’ta karşılama törenine katılan Milletvekili Beyazıt"Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları'nda Altın Madalya kazanan Golbol Kadın Milli Takım sporcularından gururumuz Sevda ve Sevtap Altunoluk kardeşleri ilimizde karşıladık. İlimizi ve ülkemizi başarıyla temsil eden sporcularımızı onları yetiştiren ailesini ve antrenörleri tebrik ediyorum" diyerek başarıların devamnı diledi.

 

Esnaflarla bir araya gelmenin mutluluğunu dile getiren Beyazıt" İlimiz ve ilçelerimizde 4 gündür yaptığımız esnaf ziyaretinde bugün Tokat Gaziosmanpaşa Bulvarı üzerinde bizleri hoşgörü, nezaket ve güler yüzüyle karşılayan esnafımıza teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin ‘Büyük ve Güçlü Türkiye’ hedefleri doğrultusunda el ele omuz omuza vererek sevgi ve samimiyet içerisinde desteklerini Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan esirgemeyen esnafımıza şükranlarımı sunuyor, tüm esnafımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum"dedi.

 

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

Anket