Telefon
WhatsApp
Tokat'a değer katacak projeler masaya yatırıldı

AK Parti Tokat Milletvekili Cüneyt Aldemir Ticaret Bakanı Ömer Bolat'ı ziyaret etti. Cüneyt Aldemir Tokat'a değer katacak projeler için istişarelerde bulunduklarını belirtti.

AK Parti Tokat Milletvekili/TBMM Sağlık Komisyon Üyesi Cüneyt Aldemir, bakanlık ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak Ticaret Bakanı Ömer Bolat'ı makamında ziyaret eden Aldemir Tokat'a değer katacak projeler üzerinde istişarelerde bulunduklarını belirtti. Cüneyt Aldemir "Değerli Bakanımıza, çalışmalarında kolaylıklar diliyor, ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum" dedi.

TOKAT'IMIZIN DEĞERİNE DEĞER KATACAĞIZ
Cüneyt Aldemir "İlimizin kazanımlarına kazanım katmaya, şehrimizin ve hemşehrilerimizin problemlerini çözmeye kararlıyız. Türkiye Yüzyılı vizyonu doğrultusunda daha güçlü, daha müreffeh ve daha huzurlu bir Tokat için çalışacak, projelerimizi hayata geçireceğiz. Milletvekillerimizle, kamu kurumlarımızla, belediyelerimizle, teşkilatlarımızla ve hemşehrilerimizle el ele vererek Tokat’ımızın değerine değer katacak projeler için var gücümüzle çalışacağız"ifadelerine yer verdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği