Telefon
WhatsApp
TOGÜ Kampüsü Yeni Bir Yaşam Alanı Daha Kazandı

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Taşlıçiftlik Yerleşkesinde personel ve öğrenciler için yeni bir yaşam alanı inşa edildi.

 

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Taşlıçiftlik Yerleşkesi, personel ve öğrenciler için inşa edilen yeni yaşam alanıyla daha da zenginleşti. Yarı Olimpik Yüzme Havuzu karşısında yer alan bu yeni yaşam alanında barbeküler ve kamelyalar yerleştirildi, peyzaj düzenlemeleri yapıldı. Öğrenciler ve personel, serbest zamanlarını daha nitelikli geçirebilmek için bu sosyal yaşam alanında yürüyüş yapabilecek, piknik yapabilecek, bakımlı bir bahçede kamelyalarda dinlenebilecek ve keyifli sohbetler edebilecek.

 

“Tüm çalışanlarımıza ve öğrencilerimize daha huzurlu, yaşanabilir ve rahat bir kampüs hayatı sunmak istiyoruz.”

TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Yılmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Her yıl hem öğrenci hem de personel sayımız artıyor. Kampüsümüzde yeni inşaatlar, hizmet binaları ve sosyal yaşam alanları yapılıyor. Yapılan düzenlemelerle yemyeşil bir doğada yer alan kampüsümüzün sosyal alanlarını daha verimli hâle getirmeyi planlıyoruz. Yeni düzenlenen alanla öğrencilerimiz ve personelimiz aileleri ile birlikte kampüsümüzde nitelikli vakit geçirebilecek. Tüm çalışanlarımıza ve öğrencilerimize daha huzurlu, yaşanabilir ve rahat bir kampüs hayatı sunmak istiyoruz. Çalışmalarımız devam edecek, tüm öğrenci ve personelimize hayırlı olsun." dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği