Telefon
WhatsApp
Pehlivanlıktan Siyasete

2024 Mahalli ve Yerel İdareler Seçimi için AK Parti'den İl Genel Meclisi Üyeliği aday adaylığı başvurusu yapan Kalaycı, spor ve siyasetteki deneyimlerini Almus ve Tokat için hedefliyor.

 

Tokat'ın Almus İlçesinde güreş antrenörlüğü yapan Hüseyin Kalaycı, siyaset sahnesine adım atmak için ilk girişimini gerçekleştirerek İl Genel Meclisi Üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

 

Tokat'ın Almus İlçesi'nde Tokat Güreşçiler Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Almus İlçe Gençlik Spor Kulübü Başkanı ve Güreş Antrenörü olan Hüseyin Kalaycı, 2024 Mahalli ve Yerel İdareler Seçimi kapsamında AK Parti'den İl Genel Meclisi Üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı. 23 yıldır er meydanında Tokat'ı temsil eden Kalaycı, şimdi de siyaset minderine çıkıyor. İl Genel Meclisi Üyeliği için aday adaylığı başvurusunu yapan Hüseyin Kalaycı, "Almus'umuzu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye vizyonuyla, yarınlara layık olduğu şekilde taşımak amacıyla; yaklaşan yerel seçimlerde elimizi taşın altına koymak üzere Almus AK Parti İl Genel Meclisi üyeliği aday adaylığı başvurumu yaptık. Bizi yalnız bırakmayarak gücümüze güç katan yakınlarıma, dostlarıma ve dava arkadaşlarıma gönülden teşekkür ederim. Yüce Rabbim bizi mahcup etmesin" dedi.

 

Hüseyin Kalaycı, "2019 Mahalli ve Yerel İdareler Seçimi'nde Tokat Belediyesi'nde belediye encümeni olarak aday oldum ama oy veya sıralama sebebiyle seçilemedim. Ancak küsmedim, kırılmadım ve mücadelemize devam ettik. Şimdi güreş hayatımızı yavaş yavaş sonlandırıyoruz ama güreş hayatımız bittiğinde hayatımız bitmeyecek. Normal statümüzle devam edeceğiz. Siyasi kanaldan da kendi işlerimize devam etmek istiyorum. 2024 yerel seçimlerinde İl Genel Meclisi üyeliğine aday adaylığımı bugün itibarıyla başlattım" ifadelerini kullandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği