Telefon
WhatsApp
PAZAR'DA ALT VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Tokat'ın Pazar İlçesinde İlçe Merkezi genelinde birçok alt ve üst yapı çalışmaları sürüyor. Pazar ilçe genelinde kaldırım ve tretuvar çalışmaları, Pazar Taş Köprü mevkii yağmur suyu geçişi çalışması, Erkilet mahallesi Orta Cami inşaatı, Köprübaşı Camii önü parke çalışması, Ballıca yolu yöresel ürünler satış mağazaları inşaatı ile İlçe geneli Asfalt Yama çalışmaları yapılıyor


Pazar İlçesinde yapılan çalışmalar ile ilgili Pazar Belediye Başkanı Erdoğan Yılmaz”Sağlıklı, mutlu ve huzurlu şehirler ancak güçlü altyapı üzerine inşa edilebilir. Çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz. İlçemizin güçlü bir altyapıya kavuşması için yoğun çaba harcıyoruz. Altyapı hamleleriyle ilçemizin altyapı sorunlarını gidereceğiz" dedi.

Çalışmaların yeni projeler ile devam edeceğini belirten Başkan Erdoğan Yılmaz "Çalışmalarımızda Pazar'ın her bir ferdinin huzuru ve refahı önceliğimiz oldu. 7’den 77’ye her kesime hitap eden çalışmalarımız; altyapıdan kentsel dönüşüme, kooperatiflerimizden yeni tesislerimize, yeşil alandan eğitim ve spor yatırımlarımıza, turizmden çevreye her alanda atılımlar gerçekleştirdik. Devletimiz ve milletimizle el ele vererek ilçemize büyük miktarda yatırım kazandırdık. Hemşerilerimizin bize yüklediği sorumluluğun bilincindeyiz. Bu sebeple onlar ile sık sık bir araya geldik, dertleriyle dertlendik. Cumhurbaşkanımızın çizdiği hedefler doğrultusunda Pazar'ı Türkiye Yüzyılı vizyonuna hazırlamak için gayret gösteriyoruz. Bu doğrultuda Pazar' ı daha da güzelleştirmek için çalışmalar yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar yaptığımız çalışmalara ek olarak 2023 yılı içerisinde de ilçemiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz"dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği