Telefon
WhatsApp
MİLLETÇE UYANIK OLMALIYIZ.!!!

TOKKON (Tokat Konfederasyonu) Genel Başkanı Ahmet YILMAZ, Kayseri'de meydana gelen çirkin olay sonrası ülkemiz genelinde bazı şehirlerimizde yapılan eylemler sonrasında bir açıklama yaptı.

 

Ahmet YILMAZ açıklamasında ‘Malumunuz olduğu üzere ülke olarak hem iç hem de dış siyasette normalleşme sürecine girdiğimiz şu günlerde, kendi menfaatini ülke menfaatinden önde tutan, hırsları uğruna milli ve manevi değerleri hiçe sayan bazı provokatörler haberin doğruluğunu araştırmadan kamuoyunu büyük bir yangının içine sürüklemektedir.

Kayseri’de yaşanan o menfur olay sonrası tüm Suriyelileri suçluymuş gibi görüp onlara linç kampanyası başlatmak ne dinimize ne de hiçbir hukuka uygun bir davranışır. Devlet yetkililerimiz Allah’ın izniyle bu sorunlara köklü çözümler üreteceklerdir. Tam da Suriye ile temas hazırlıkları yapılırken bu tür kaosların çıkması hiç de boşuna değildir. Suriye’nin kuzeyini  Araplardan temizleyerek PKK ve PYD gibi terörist unsurlara peşkeş çekmek isteyen  ABD ve onun piyonları olan Siyonistler, içerideki mihrakları da devreye sokarak ülkemizi büyük bir kaosa sürüklemek istemektedirler.

Ülkemizdeki gerek sağ gerekse sol parti liderleri tam da bu günlerde ülke menfaatleri uğruna sık sık yapıcı temaslarda bulunurlarken vatandaşlar olarak bize düşen sokalara dökülüp kargaşa yaratıp ülkeyi iç savaşa sokmak değil bilakis, devletimize, birlik ve beraberliğimize sahip çıkmaktır.

Atalarımızın bir sözünde de olduğu gibi Kurt, Dumanlı Havayı Sever.” diye boşuna söylememişler. Lütfen, itidalli olalım! Ülkemiz üzerinde oyunlar kurmaya çalışan Siyonistlerin ve terörist unsurların oyunlarına gelmeyelim. İçinde bulunduğumuz şu günlerde Kuzey Suriye’de sözde “yerel seçim” ayağına bağımsız devlet kurmak isteyen PKK ve PYD gibi terörist unsurların tuzağına düşmeyelim’ dedi.

 

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği