Telefon
WhatsApp
Beyazıt

Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt okulların açılması ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.

 

Milletvekili Beyazıt yaptığı açıklamada "Pandemi nedeniyle okulların uzun zamandır kapalı olmasından sonra Tokat Merkez Kemal Arat İlkokulu’nda öğrenci kardeşlerimizle bir araya gelerek öğrencilerimizin uzun bir aradan sonra özlediği öğretmenlerine, arkadaşlarına ve okullarına kavuşmasının heyecanını ve mutluluğunu paylaştık. Öğrencilerimizin gözlerindeki parıltı, neşeli yüzleri ve coşkulu sesleri geleceğimize ışık tutuyor. Devletimiz okullarımızdaki hijyen, temizlik malzemeleri ve maske tedariklerini sağlayarak, velilerimizin çocuklarımızı güvenle okula gönderebileceği bir ortam hazırlanmış durumda. 2021-2022 Eğitim öğretim yılı tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun. Yeni eğitim öğretim yılının başarı ve sağlık içerinde geçmesini diliyorum" dedi.

 

Beyazıt okulların açılması sürecinde "Köy muhtarlarımızla bir araya gelerek, köylerimizin su ve yol problemlerine çözüm bulma noktasında yaptığımız ve yapacağımız proje ve yatırımlar hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

 

Beyazıt Tokat"ı karış karış gezdiklerini söylerken " İlimiz ve ilçelerimizde 3 gündür yaptığımız esnaf ziyaretinde, ülkemizin pandemi ile mücadelesinde; devletimizin sağlık açısından ne kadar güçlü olduğunu, esnafımıza verilen katkıların sayesinde devletimizin her zaman her alanda milletimizin yanında olduğunu duyuyoruz. Esnafımızın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan inançlarıyla, güvenleriyle dillerinden hayır dualarını eksik etmemeleri bizleri gururlandırıyor. Devletimiz her zaman milletinin yanında olmuştur ve olmaya da devam edecektir" ifadelerini kullandı.

 

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

Anket