Telefon
WhatsApp
BBP Tokat Merkez İlçe başkanlığında Bayrak Değişimi

Büyük Birlik Partisi 10. Olağan kongresi gerçekleştirildi. Yeni Merkez İlçe başkanlığına Halim Oktay Osmanoğlu seçildi.

Büyük Birlik Partisi Tokat Merkez İlçe 10. Olağan kongresi il binasında gerçekleştirildi. Kongreye İl Başkanı Mustafa Omalar, eski Merkez İlçe Başkanı Osman Yakar ve parti üyeleri katıldı. Pazar günü gerçekleşen Merkez İlçe 10. Olağan kongresine tek liste halinde girilen seçimde Merkez İlçe başkanlığına Halim Oktay Osmanoğlu seçildi.

KONGRE SONRASINDA BAŞKANLARDAN AÇIKLAMA

Büyük Birlik Partisi Tokat Merkez İlçe 10. Olağan kongresinin ardından eski Merkez İlçe Başkanı Osman Akar ve göreve yeni seçilen Halim Oktay Osmanoğlu, üyelerine açıklamalarda bulundu. Eski Başkan Akar konuşmasında; “Türk Töresinin bir şartı da yüksek vazife duygusudur. Vazifeyi her ne pahasına olursa olsun yapmaktır. Diğer bir şart, toplum uğrunda her çeşit fedakârlığı yapmaktır.” dedi. 10. Olağan Kongresi sonrasında Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Başkan Halim Oktay Osmanoğlu ise; “bu bayrağı devralmaktan, bu kutlu davanın bir neferi olmaktan onur duyuyorum.” ifadelerini kullandı.“MUHSİN BAŞKANIM DAVAN DAVAMDIR, YOLUN YOLUMDUR”

Görevi devreden eski Merkez İlçe Başkanı Osman Yakar, “Partimizde 3 dönem merkez ilçe başkanlığı yaparak bu onurlu ve ağır görevi kardeşim Halim Oktay Osmanoğlu'na devretmenin gururunu onurunu yaşıyorum. Görev yaptığım dönemde birlikte çalıştığımız her bir dava arkadaşıma ayrı ayrı teşekkür ederim. Hakkınızı helal ediniz. Türk Töresinin bir şartı da yüksek vazife duygusudur. Vazifeyi her ne pahasına olursa olsun yapmaktır. Diğer bir şart, toplum uğrunda her çeşit fedakârlığı yapmaktır. Bu zamana kadar elimizden gelen gayreti gösterdik. Halim Oktay Osmanoğlu başkanımızı ve yeni yönetimi tebrik eder çalışmalarında başarılar dilerim. Emaneti için hizmet verdiğim Muhsin başkanım davan davamdır, yolun yolumdur. Çünkü sen, sembolü oldun nice masum ve beklentisiz umutlarımın; Bayrağı oldun, bayraktarı oldun. Seninle öğrendim ben ezberlerimi sorgulamayı, seninle anlamını buldu, sevdalarım. İnanç oldun, Sabır oldun, Delikanlılık oldun, Ahlak oldun, Erdem oldun, Vicdan oldun. Anadolu masumiyeti oldun; ezanı, bayrağı, vatanı, devleti ve milleti için bin yıldır kendini feda eden. Saygılarımla Allah'a emanet olun.” dedi.“BU BAYRAĞI DEVRALMAKTAN, BU KUTLU DAVANIN BİR NEFERİ OLMAKTAN ONUR DUYUYORUM”

10. Olağan Kongresi sonrasında Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Başkan Halim Oktay Osmanoğlu ise; “Bugüne kadar emek veren, canla başla çalışmasına şahit olduğum Osman Yakar başkanıma teşekkürü bir borç bilirim. Bayrağımızı her platformda büyük bir özveriyle büyük bir fedakârlıkla taşıdı. Şimdi bu bayrağı devralmaktan, bu kutlu davanın bir neferi olmaktan onur duyuyorum. Rabbim bizleri bu yolda mahcup etmesin. Güzel dileklerini ileten herkese teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

BBP MERKEZ İLÇE ASİL YÖNETİM KURULU

1. Osman Çam

2. Yunus Emre Can

3. Osman Osmanoğlu

4. Yusuf Uçar

5. Turgut Gülay

6. Mustafa Güller

7. Hamza Daldal

8. Ümit Mehmet Sarısözen

9. Murat Polat

10. Mustafa Alan

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği