Telefon
WhatsApp
BAŞKAN ve VEKİLLER GENÇLERLE BULUŞTU

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını takip eden günlerde Tokat genelinde yüzlerce gençten oluşan farklı gençlik toplulukları ile bir araya gelerek söyleşiler düzenledi.

 

Söyleşilere Tokat Milletvekili Mustafa Arslan ve Cüneyt Aldemir’de katıldı.

Gençlerle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu “Bu haftaki programımızın önemli bir bölümünü Tokatlı gençler ve Tokat’ta öğrenci olan genç kardeşlerimiz ile buluşmalara ayırdık. Programlarımızı saymadım ama galiba yirmiye yakın toplantı yaptık.  Bu toplantılarda yüzlerce gencimiz ile bir araya geldik. Gençlerle bir araya gelmek, onlarla konuşmak, onların sorularını cevaplamak, duygu düşüncelerini ve taleplerini almak bizim için çok önemli. Hem ülkemizin geleceğinde hem de şehrimizin geleceğinde onlar olacaklar. Geleceği inşa çabamızda onların düşüncelerinin, taleplerinin çok önemli olduğunu biliyor ve buna göre hareket ediyoruz” dedi.

Gençlerin verdiği mesajları dikkatle dinleyerek not ettiklerini dile getiren Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu “Karşılıklı iyi iletişimin güçlü bir sinerji ortaya çıkardığını görüyoruz. Gençlerimizi bütün çalışmalarımızda önemsiyoruz. Birlikte karar vermek, geleceği kurgulamak ve birlikte başarmak önemli. Gençliğimizin hayal ettiği, olmasını umut ettiği konuları hayata geçirmek hem şehrimiz hem de ülkemiz için çok önemli katma değer getiren konulardır. Biz bunu böyle görüyoruz. Yaptığımız toplantılarda gençlerimizden gelen soruların, taleplerin içeriğine baktığımız zaman konulara hakim olduklarını görüyoruz. Ben en çok bundan mutlu oluyorum. Bu bizim çalışma azmimizi artıyor” dedi

 

Tokat Belediyesi bünyesinde kurdukları gençlik merkezlerinin faaliyetlerini aralıksız sürdürdüğünü ifade eden Başkan Eroğlu “Eğitim, kültür-sanat ve spor odaklı çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Şehrimizde her geçen gün spor alanlarımızın ve tesislerimizin sayısını artıyoruz. Bu konularda yaptığımızın yatırımların karşılığını gençlerimiz için aldığımızı görüyoruz. Gençlerimizden gelen talepler, bizim tespit ettiğimiz ihtiyaçlar noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

 

Gençlik Haftası dolayısıyla düzenledikleri konsere tüm gençleri davet ettiklerini söyleyen Başkan Eroğlu “26 Mayıs Cuma akşamı Cumhuriyet Meydanımızda düzenlediğimiz Gençlik Konserinde sanatçı Ersay Üner’i gençlerimizle buluşturacağız. Güzel bir konser olacağını düşünüyorum. Şimdiden katılım sağlayacak bütün gençlerimize ve hemşerilerimize iyi eğlenceler diliyorum” diye konuştu.

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği