Telefon
WhatsApp
Başkan Eroğlu, Kenan İmirzalıoğlu'nu ve Eyüp İşler'i Tokat'a davet etti

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmanın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu ve ‘Tokat’ cevabıyla 5 Milyon lira kaybeden yarışmacı Eyüp İşler’i Tokat’a davet etti

 

Atv ekranlarında Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunda yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada 5 Milyon Lira değerindeki sorunun cevap şıkları arasında yer alan Tokat şıkkı, şehrin tam olarak haritada nerede olduğunu bilmeyen yarışmacıya 5 Milyon lirayı kaybettirirken Tokat nerede? Sorusu gündem olmuştu. Kenan İmirzalıoğlu’na bir davet te Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu”ndan geldi. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Başkan Eroğlu, Kenan İmirzalıoğlu ve adaşım dediği yarışmacı Eyüp İşler’i Tokat’a davet etti.

 

Başkan Eroğlu sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu: “Tokat'ımız; Hz. Mevlana'nın Konya'dan sonra konakladığı ikinci şehir olan, "#TokataGitmekGerek" diyerek övdüğü, 900 adımda 900 yıllık tarihin gezilebildiği, Evliya Çelebi'nin "Alimler ve Fazıllar Yurdu" diyerek Seyahatnamesinde bahsettiği, Sahip olduğu tarihi eserlerle Anadolu'nun açık hava müzesi olan, Gönlü açık, deli yürek, misafirperver insanların yaşadığı bir şehirdir. Çok değerli yarışmacı kardeşimiz, adaşım Eyüp İşler'in son soruyu bilememesine çok üzüldük. Yarışmanın sunucusu çok kıymetli sanatçımız #Kenanİmirzalıoğlu'nu ve yarışmacı kardeşimiz Eyüp İşler'i Tokat'ımızı keşfetmek, ecdadın bin yıllık geçmişini görmek ve Tokat'ın eşsiz mutfağından lezzetleri tatmak için kadim şehir Tokat'ımızda misafirimiz olmaya davet ediyorum.”

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Tokat Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği