logo

02 Ocak 2019

EYÜP EROĞ”LUNUN YENİ YIL MESAJI

EYÜP EROĞ”LUNUN YENİ YIL MESAJI

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Yeni bir yılı karşılamanın heyecan ve mutluluğunu yaşadığını ifade eden Başkan Eroğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sizlerle birlikte, sevinçlerini, mutluluklarını, tasa ve üzüntülerini beraber yaşayıp, paylaştığımız 2018 yılını geride bırakarak, yeni umut ve aydınlık bir gelecek vaat eden 2019 yılına da hep birlikte ilk adımımızı atıyoruz. İnşallah bu adım, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek, huzura, mutluluğa daha da yükselmemize ve büyümemize atılan bir adım olur.

Tokat’ı daha yaşanabilir bir konumuna dönüştürebilme adına önemli hizmetler gerçekleştirdik. Halkımız her şeyin en iyisine, en güzeline layık. Bu anlayışımızdan taviz vermeden hizmet ederek 2019 yılında da Tokat’ı daha güzel yerlere taşımak için azim ve gayretle çalışmalarımıza devam edeceğiz. İnşallah önümüzdeki yılda da Tokat Belediyesi olarak birçok güzelliklere, birçok yeniliklere ışık tutacağız.

Bir yandan yeni miladi yıla kavuşmanın mutluluğunu yaşarken bir yandan da İslam Tarihinin önemli dönüm noktalarından biri olan Mekke’nin fetih yıldönümü dolayısıyla ayrı bir heyecan içimizi kaplıyor. Mekke’nin fethi ne kadar önemli ise, insanlarımızın gönlünü fethetmek de, onların kalbine girmek de bizim için o kadar önemlidir. Zira; ‘Şehirleri imar etmek, insanların gönlüne girmektir’ düsturundan hareketle, gönül fethini bir güne değil, bir yıla yayarak çalışmalarımızı bu heyecanla sürdürüyoruz. Her geçen gün yeni gönülleri fethetmenin, bir ‘Allah razı olsun’ duasını almanın gayreti içindeyiz.

Bu duygularla, Aziz Tokatlı hemşerilerimin, mesai arkadaşlarımın, yeni yılı ilimizde geçirecek olan konuklarımızın, 2019 yılının sağlık, huzur ve mutluluklarla dolu dolu geçmesini ve hepimizi toplumsal huzura ve refaha daha çok yaklaştıran bir yıl olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.”

Paylaşma ikonundan:

Share
295 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?