logo

DÜNYA SİZİNLE GÜZEL

DÜNYA SİZİNLE GÜZEL

Yaşasın iyilik ve iyiler

Dünyayı iyiler güzelleştiriyor.

Hafta sonu yapılan üniversite sınavında, Gençlik Spor İl Müdürlüğünün gönüllü gençleri, öğrencilerin sınav çıkışında kalem ve silgilerini toplayarak, köy okullarındaki öğrenci kardeşlerine götürmek için topladıklarını gördüm.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ise, sınav öncesinde ve sonrasında öğrencilere başarılar dilerken, ailelerine de Merhaba diyerek moral ve motivasyon verdiğini gözlemledim.

AK Parti İl Başkanı Cüneyt Aldemir ise gençlerle beraber öğrencilere başarılar dilerken, su hediyelerini de gördüm. Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan da öğrencilerle beraberdi.

Bugün sabahleyin, malum hayvancılıkta yapıyoruz, Yaylalarda fazla kaldık sanırım. Vücudumdaki alerjileri göstermek için doktor Enver Gervan a gittiğimde, 80 yaşın üzerindeki bir amcamız eşinin elini tutarak, ama sımsıkı tutarak tedaviye geldiğini gördüm.

Jandarma Genel Komutanımız Sayın Orgeneral Arif Çetin Tokatımızdaydı. Gözümden kaçmayan ise Avukat Süleyman Kaya yı ofisinde özel olarak ziyaret etmesi oldu.

Gazeteci Murat Onur Tokat yağlısını, simidini haftasonu sabah kahvaltılarına taşırken, Dursun Ekrem ER, Nurhan Içmez, Fatih Yılmaz , Ekber Türkoğlu, Halil Ibrahim Yel, ulusal medyada Tokat’ın tüm güzelliklerini dünyaya anlatmak için nasıl bir gayretle çalıştıklarına şahit oldum.

Güne şu sözle başlamak istiyorum, bu dünyayı iyilik kurtaracak ve İyiler bu güzellikleri yaptıkça kötülere inat, Dünyamız güzelleşecek…

Saygılarımla

Hüseyin Kömür

Paylaşma ikonundan:

Share
66 Kez Görüntülendi.