logo

03 Haziran 2019

DEDEMAN’DAN BASINA İFTAR

DEDEMAN’DAN BASINA İFTAR

Dedeman Tokat, mensuplarını iftar daveti düzenledi.

Tokat şehrinin yükselen turizm değerleriyle ön plana çıktığını belirten Dedeman Tokat Genel Müdürü Serdar Küçükyıldız, “Dedeman Tokat, şehrin turizmde yeni cazibe merkezi olacak” dedi

Dedeman Tokat, Ramazan ayının bereketini paylaşmak amacıyla şehrin önde gelen basın mensuplarını iftar davetinde ağırladı. İftarda konuşma yapan Tokat Genel Müdürü Serdar Küçükyıldız, Ramazan ayının aynı zamanda paylaşma ayı olduğunu belirterek sözlerine başladı. Küçükyıldız, “Osmanlı’dan miras geniş Anadolu mutfağının en seçkin lezzetlerini barındıran, tarih kokan sokaklarıyla ziyaretçilerine geçmişle bugünü bir arada tutan Tokat; yükselen turizm değerleriyle ön plana çıkıyor. Yeşilırmak’ın bereketli toprakları üzerine kurulu bu güzel Anadolu kentine Dedeman misafirperverliğini taşımaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Tokat’ın tüm Anadolu gibi misafirperverlikte çok farklı bir mertebede olduğunu kaydeden Küçükyıldız, “Misafirperverliği ile ünlü Anadolu’nun bu güzide kentinde gerek turistik gerekse iş için gelen ziyaretçilere biz de geleneksel Dedeman misafirperverliğini yaşatmak için çalışıyoruz. 143 odamız, birbirinden farklı birçok toplantı ihtiyacına cevap verebilecek kalibrede ve büyüklükte hazırlanmış 5 adet toplantı salonumuz ve 275 kişilik modern restoranımızla misafirlerimizi eksiksiz ağırlıyoruz” dedi.

Tokat ilinin öncelikli hedefleri arasında yer alan 1 milyon turist sayısına ulaşmada Dedeman Otel olarak üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini belirten Serdar Küçükyıldız, “Tokat, kültürel dokusu ve gastronomi kültürü ile ülkemizde ayrı bir yere ve öneme sahip. 1 milyon turist hedefine kademeli olarak ulaşılacaktır. Bu kapsamda başta belediyemiz olmak üzere tüm yerel yönetimlerimizin sundukları katkı geleceğe dair umudumuzu artıyor” dedi. Dedeman Tokat Otel olarak sadece açıldığımız Mayıs ayından itibaren 77.000 misafiri konuk ettiklerini belirten Küçükyıldız, Tokat’ın turizm alanında yapacağı tüm atılımlarda üzerlerine düşen vazifeyi yerine getireceklerini vurguladı.

Dedeman tarafından hizmete açılan Dedeman Tokat Oteli şehrin ilk 5 yıldızlı oteli olmakla birlikte 114 superior oda, 18 deluxe oda, 6 corner süit, 4 deluxe süit ve 1 kral dairesiyle ziyaretçilerini ağırlıyor.

Paylaşma ikonundan:

Etiketler: »
Share
530 Kez Görüntülendi.