logo

BELEDİYE BAKANI EYÜP EROĞLU ÇARŞAMBA PAZARINI DENETLEDİ.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Çarşamba Pazarı alanında alınan tedbirleri takip etmek amacıyla incelemelerde bulunarak, Pazar esnafına kolaylıklar diledi.


Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, esnafları tek tek ziyaret ederek, tedbirlerin uygulanması noktasında yardımcı oldukları için pazarcı esnafına teşekkür etti.


Ziyaret sonrasında açıklama yapan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Pazar alanında gerekli tedbirleri sıkı bir şekilde uyguladıklarını söyledi.
Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada; “Esnaf kardeşlerimize hayırlı işler dilemek ve alınan önlemleri takip etmek amacıyla Çarşamba Pazarı’nı ziyaret ettik. Maskeler, eldivenler, sosyal mesafe alanları, tezgâh aralıkları Çarşamba Pazarı alanında titizlikle uygulanıyor. Bu önlemleri uyguladıkları için pazarcı esnafımıza ve görevli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.
Belediye olarak, Çarşamba Pazar alanında tek giriş ve tek çıkış yaparak, bu alanlarda; dezenfekte, maske dağıtımı ve ateş ölçerle kontrol uygulaması yapıyoruz. Olası bir durumda uyarıda bulunarak tedbirlerimizi alıyoruz. Yine belirli saatlerde yoğunlaşma olmaması amacıyla Pazar alanına belirli yoğunlukta vatandaşlarımızı içeri alıyoruz. Pazarcılar Derneğimiz de bu konuda bizlere destek veriyorlar, onlara da ayrıca teşekkür ediyorum.
Az daha sabredelim, inşallah bugünler geçecek. Vaka sayılarının sıfıra düştüğü, vefat eden vatandaşlarımızın olmadığı, insanlarımızın yeniden kucaklaştığı günler çok ama çok yakındır. Çok zaruri olmadıkça dışarı çıkmayalım. Sizlerin sağlığı bizim için önemlidir.

Tüm hemşerilerimize sağlıklı, huzurlu, mutlu günler diliyorum” dedi.

Paylaşma ikonundan:

Share
394 Kez Görüntülendi.