logo

BAŞKAN EROĞLU’NUN MAHALLE BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

BAŞKAN EROĞLU’NUN MAHALLE BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Mahalle Buluşması” programlarına devam ediyor. İki aylık bir süreçte yaklaşık 30 Mahallede incelemelerde bulunarak mahalle sakinleriyle tek tek görüşen Başkan Eroğlu, son olarak Bahçelievler Mahallesi sakinleriyle Kur’an Kursu’nda bir araya gelerek mahallede yapılması istenilen çalışmalarla ilgili toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantı öncesinde Mahalle Muhtarı ve ekibiyle birlikte Bahçelievler Mahallesi’ni sokak sokak inceleyen Başkan Eroğlu, daha sonra Bahçelievler Mahallesi Kur’an Kursu’nda mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen toplantıda Bahçelievler Mahallesi sakinlerine hitap eden Başkan Eroğlu, Mahalle Konağı yapılacağının müjdesini verdi.

Başkan Eroğlu, yaptığı konuşmada; “8 Ay önce yeniden bizlere teveccüh göstererek bu göreve layık gören herkese teşekkür ediyorum. İlk beş yıllık dönemimizde şehrimize yapacaklarımızı belirttiğimizde insanlarımızda soru işaretleri vardı. O dönemde 61 Proje sözü verdik ve aşkla şevkle başladık. Sizlerin duaları, Rabbimin yardımı ile beş yıllık süreçte projelerimizi gerçekleştirdik. Sizlere hizmet etmek için yeniden yola revan olduk. Sizlere şehrimize daha güzel hizmetleri yapmayı arzu ediyoruz.

Bütün bu çalışmalarımızda fikir alış verişini, katılımcı yönetimi önemsedik. Halkımızla sürekli istişare içerisinde olduk. Şuanda yine halkımızla iç içe olmaya, mahallelerimize şehrimize dair görüşlerini almaya devam ediyoruz. Bugün de bu amaçla Bahçelievler Mahallesindeyiz. Geçtiğimiz aylarda 30’a yakın mahallemizde Mahalle Buluşmalarımızı gerçekleştirdik. Kalan mahalle toplantılarımızı bu ay sonuna kadar bitireceğiz inşallah.

Bu toplantılardaki muradımız, önümüzdeki dönemde 2020 yılında mahallelerimizde neler yapılmasını isteniyorsa bunları gerçekleştirmek istiyoruz.

Daha önceden gerek sosyal medya aracılığı ile gerekse Beyaz Masa İletişim Merkezimiz ve Muhtarlarımız vasıtası ile iletilen notları da bir araya getirdik. Buna ilave olarak Mahalle Buluşması programlarımızı tertip ederek mahalle sakinlerimizin görüşlerini tek tek not alıyoruz.

Bahçelievler Mahallemiz Tokat’ımızın büyük mahalleleri arasında yer alıyor. Yaklaşık 8 Bin nüfusu mevcut. 82 Sokağımız, 8 tane de caddemiz ve bir tane de bulvarımız bulunmaktadır. Toplantımıza katılarak, değerli görüşlerini ileten tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ederim” dedi.

BAŞKAN EROĞLU’NDAN, BAHÇELİEVLER MAHALLE KONAĞI MÜJDESİ

Bahçelievler Mahallesi’ne Mahalle Konağı yapılacağının müjdesini veren Başkan Eroğlu, konuyla alakalı şunları söyledi:

“Yeni dönemde; Mahmutpaşa, Bedestenlioğlu ve Bahçelievler Mahallelerimize Mahalle Konağı yapacağımıza dair söz vermiştik. Bahçelievler Mahallesi için yer tespitimizi yaptık ve nasip olursa biran önce tamamlayarak siz değerli mahalle sakinlerimizin hizmetine sunacağız. Bundan sonraki toplantılarımızı buluşmalarımızı nasip olursa Mahalle Konağımızda gerçekleştireceğiz.”

Bahçelievler Mahallesi’nin Yazıcıoğlu kısmına bağlanan bölgede gerek altyapı, gerekse kaldırım ve yol genişletme çalışmalarının da tamamlanacağını belirten Başkan Eroğlu, Huzurevi’nin olduğu bölgede yine yol düzenleme çalışmalarının bitirileceğini belirtti.

Konuşmasının ardından toplantıya katılım sağlayan vatandaşların tek tek isteklerini ve temennilerini dinleyen Başkan Eroğlu, ilgili notlarını alarak, çalışmaların başlatılması için ekiplerine talimatlarını verdi.

Paylaşma ikonundan:

Share
552 Kez Görüntülendi.