logo

ARSLAN “BİRLİK VE BERABERLİK BAYRAMI OLSUN”

ARSLAN “BİRLİK VE BERABERLİK BAYRAMI OLSUN”

Bu bayram, İslam coğrafyasında yaşanan kan ve göz yaşının son bulmasına, Mescid-i Aksa’nın kurtuluşuna vesile olsun.

Ak Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan Ramazan Bayramı dolayısı ile bayram mesajı yayınladı.

Arslan yaptığı açıklamad:

“Kıymetli Hemşehrilerim;

Rahmet, merhamet ve bereket ayı mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak; bir bayrama daha bizleri ulaştıran yüce Allah’a şükürler olsun.

Ramazan Ayının manevi ikliminin yaşadığımız bu günlerde İsrail tarafından İlk Kıblemiz, Can’ımız Mescid-i Aksa’ya yapılan saldırılar ve ibadet özgürlüğünün engellenmesine yönelik girişimler bizleri ve tüm dünya Müslümanlarını derinden yaraladı.

Bu vesile ile İsrail tarafından Filistin davasına, Filistinli kardeşlerimizin hak ve özgürlüklerine karşı ve özellikle Mescid-i Aksa’ya yapılan saldırıları şiddetle kınıyor, kardeşlerimizin haklarının, Mescid-i Aksa’nın her zaman savunucusu olacağımızı tüm dünyanın bilmesini istiyorum.

Birlik, beraberlik ve paylaşma günlerinde sevdiklerimizle iftarlarda, sahurlarda Pandemi nedeniyle birlikte olamadık ama bu ayrı geçirdiğimiz son Ramazan olur inşallah” dedi.

Mustafa Arslan “Kıymetli hemşehrilerim, Türkiye olarak pandemi sürecinde birçok ülkeye örnek olduk.

Bu dönemde Türkiye; aşılamada dünya’da ilk 7’de, Ekonomik büyümede dünya 2. si, Cumhuriyet tarihinin ihracat rekoru kırdık, IMF Raporu’na göre, salgında vatandaşlarına en fazla destek veren ülke olduk ve olmaya da devam edeceğiz.

Türk Milletinin mayasında bulunan birlik ve beraberlik ruhu ile bu süreci de başarıyla atlatacağımıza yürekten inanıyorum.

Sevginin, barışın, dostluğun en üst düzeyde yaşandığı, aile bağlarının daha çok güçlendiği bu müstesna günlere sağlık, huzur ve mutlulukla ulaşabilmeyi, bayram coşkusunun gönüllerimizi şenlendirmesini, sevdiklerimiz ve siz kıymetli hemşehrilerimizle kucaklaşarak ve muhabbetle ulaşabilmemizi Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Bu bayram, İslam coğrafyasında yaşanan kan ve göz yaşının son bulmasına, Mescid-i Aksa’nın kurtuluşuna vesile olsun.

Bu duygularla, siz kıymetli hemşehrilerimin ve Aziz Milletimizin Mübarek Ramazan Bayramı’nı tekrar tebrik ediyor, Cenab-ı Mevla’dan birlik ve beraberlik içerisinde daha nice bayramlara kavuşturmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum,” diye mesaj verdi.

Paylaşma ikonundan:

Share
350 Kez Görüntülendi.