logo

VALİ BALCI’DAN KYK ZİYARETİ

VALİ BALCI’DAN KYK ZİYARETİ

Vali Dr. Ozan Balcı Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı Aydoğan Aydın Erkek Öğrenci Yurdunda ve Gülsüm Ana Kız Öğrenci Yurdunda üniversite öğrencileri ile bir araya geldi.

Ziyarette öğrencilerle tek tek görüşüp bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini dinleyen Vali Dr. Ozan Balcı, “Öğrencilerimizin her biri bize emanet onların sorun ve sıkıntılarına hep birlikte çözüm üreteceğiz. Öğrencilerimizin hayatlarını ve yaşamlarını kolaylaştırmak için birlikte çalışıyoruz.” dedi.

Devletimizin ve milletimizin imkanları ile yapılan yurtlarda Tokat genelinde 16 yurtta toplam 10 bin 20 öğrencinin kaldığını ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Kendini kontrol eden, kendine laf geçiren, kendini yönetme becerisine sahip olan insanlar başarılıdır, başarının altın kuralı çalışmaktır.” dedi.

Ziyaretinde KYK Yurtlarında inceleme ve denetimlerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, Gençlik ve Spor Müdürü Cemil Çağlar ile KYK yurt müdürlerinden bilgiler aldı. Vali Dr. Ozan Balcı, tertip ve düzeninden dolayı yurt yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Vali Dr. Ozan Balcı, ziyaretlerinde öğrencilerle tek tek görüşüp problemlerini dinledi. Yurt yönetimi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri ile birlikte değerlendirmelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, problemlerin çözümü noktasında yapılacaklar ile ilgili istişarede bulundu.

Paylaşma ikonundan:
0
fb-share-icon20
20
fb-share-icon20

Share
311 Kez Görüntülendi.