logo

Türkiye Diyanet Vakfı’ndan “Yolun İyilik Olsun” Kampanyası

Türkiye Diyanet Vakfı’ndan “Yolun İyilik Olsun” Kampanyası

Yeryüzünün mazlum coğrafyalarında yaşlı gözlerle Türkiye’den uzanacak yardım elini bekleyenlere umut, kardeşlik, iyilik ve necip Türk milletinin merhamet yüklü yardımlarını ulaştırmak için yollara düşen Türkiye Diyanet Vakfı, soğuk kış günlerinde sofralara sıcak aş koyuyor.

“Yeryüzünde İyilik Hâkim Oluncaya Dek” bilinciyle merhamet yüklü yardımları, mazlumların sofrasına ulaştıran Türkiye Diyanet Vakfı, başlattığı iyilik seferberliğini yeni kampanyalarla daha da genişletiyor. Türk milletini bir kez daha iyilik hareketine destek olmaya çağıran Türkiye Diyanet Vakfı, “Yolun İyilik Olsun” başlığıyla yeni bir kampanya başlattı.

Kampanya kapsamında Türkiye Diyanet Vakfı Zile Şubesi tarafından Zile’de başlatılan yardım seferberliğine vatandaşlar büyük destek verdi. Zile’de toplanan maddi yardımlar ile 25 ton patates alınarak 1 tır yardım Zile ilçe müftülüğü önünden Zile Kaymakamı Mehmet Ali Akyüz, Emniyet Müdürü Erden Uzun, Müftü İdris Özarslan ve vatandaşların katılımı ile idlib’e dualarla yollandı.

Paylaşma ikonundan:

Share
530 Kez Görüntülendi.