logo

TOKAT’TA SUYA %15 İNDİRİM

TOKAT’TA SUYA %15 İNDİRİM

TOKAT’TA SUYA %15 İNDİRİM YAPILDI

2020 Yılı Ocak ayı ilk olağanüstü Belediye Meclis Toplantısı yapıldı. Toplantıda 1 Haziran 2020’ye kadar içme suyu ücretlerinde %15 indirim yapıldı.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Başkanlığı’nda Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen olağanüstü Belediye Meclis Toplantısında oy birliği ile 1 Haziran 2020 tarihine kadar içme suyu ücretlerinde %15 indirim yapılması kararı alındı.

Belediye Meclis Toplantısında açılış konuşması yapan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Elazığ ve Malatya depreminde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi.

Başkan Eroğlu yaptığı konuşmada; “Belediye Meclisi olarak 2020 Yılı ilk olağanüstü Belediye Meclis Toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Toplantımızda Meclis üyelerimizin oy birliği ile su tarifelerinde 1 Haziran 2020 tarihine kadar %15 indirim yapma kararı aldık. Kararın şehrimize Tokatlılara hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Belediye Meclis Toplantısında yapılan oylama ile oy birliği ile su ücretlerine %15 indirim kararı alındı. Olağanüstü Belediye Meclis Toplantısı yapılan oylama ile sona erdi.

Paylaşma ikonundan:

Share
499 Kez Görüntülendi.