logo

20 Aralık 2019

TOKAT BELEDİYESİ BEYAZ MASASI ARTIK WHATSAPP’TA

TOKAT BELEDİYESİ BEYAZ MASASI ARTIK WHATSAPP’TA

Tokat Belediyesi, Alo 153 Beyaz Masa birimine WhatsApp uygulaması üzerinden görsel mesajlarla
hızlı bir şekilde ulaşılabilecek.

Göreve geldiği ilk günden itibaren Beyaz Masa birimini kurarak faaliyete geçiren Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, gerçekleştirdiği teknolojik yatırımlarla Türkiye’de Akıllı Şehirler kategorisinde ilk 10 şehir içerisinde yer almayı başardı.

Tokatlı vatandaşların istek, talep ve görüşlerini ilettikleri Alo 153 Beyaz Masa uygulamasına ek WhatsApp hattı kurulacağının müjdesini veren Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Türk Telekom yetkilileri ile protokol imzaladı.

VATANDAŞ TALEBİNİ TAKİP EDEBİLECEK
153 numarasından, twitter, facebook instagram gibi sosyal ağlar üzerinden, e-mail hesaplarından ve belediye internet sitesi üzerinden 7/24 talep, şikâyet ve önerileri alan Tokat Belediyesi Beyaz Masa ekipleri, artık WhatsApp hattından da vatandaşların taleplerini alabilecek.Vatandaşların ‘’WhatsApp’’ hattı üzerinden fotoğraf veya konum göndermeleri, ekiplerin olumsuzluklara daha hızlı müdahale etmesini sağlayacak.

KATILIMCI VE ÇOĞULCU YÖNETİM ANLAYIŞINI ÖNEMSİYORUZ
İmza programı sonrasında konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu; katılımcı ve çoğulcu yönetim anlayışını önemsediklerini belirtti. Tokat Belediyesi olarak; kalite, şeffaflık, adalet, hız, etkili iletişim, samimiyet, güven ve gizlilik gibi değerleri de ön planda tuttuklarını söyleyen Başkan Eroğlu; “Kıymetli vatandaşlarımızın çok değerli görüşlerinin şehrimiz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Tokat Belediyesi olarak hemşerilerimizin; soru, görüş ve önerilerini iletebilmeleri ve gelen talepleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için WhatsApp Hattı kuruyoruz. Türk Telekom yetkilileri ile yaptığımız görüşmeleri neticelendirdik. İnşallah kısa bir süre sonra hattımızı açarak halkımızın hizmetine sunacağız. Ayrıca
“Akıllı Şehirler” kategorisinde ilk 10’un içerisinde yer alan şehrimize yakışır yeni teknoloji ürünlerini inceleyerek değerlendirmeye aldık. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Daha sonra Akıllı Şehir uygulamaları içerisinde yer alan güneş enerji sistemiyle çalışan WİFİ noktaları, dokunmatik ekran şehir tanıtım sistemleri, engelli aracı şarj istasyonları ve Akıllı Şehir Mobilyaları hakkında da teknik ekiple görüşme yaptı.

Paylaşma ikonundan:

Share
476 Kez Görüntülendi.