logo

13 Aralık 2019

TOKAT AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI AHMET ÖZTÜRK İSTİFA ETTİ

TOKAT AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI AHMET ÖZTÜRK İSTİFA ETTİ

2,5 yıldır Ak Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Ahmet Öztürk yürüttüğü görevinden istifa ettiğini AK Parti Merkez ilçe Başkanlığının sosyal medya hesabından yapılan ‘’Yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte tüm seçimlerden zaferle çıktığımız bir sürecin sonunda görülen lüzum üzerine görevimden istifa ediyorum.’’ ifadeleriyle duyurdu.

AK Parti Merkez ilçe Başkanlığının sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda ”Ahmet Öztürk; 2002 yılından beri AK Partinin üyesi olduğum, şimdiye kadarki zaman zarfında Gençlik kolları başkanlığı, Belediye meclis üyeliği, İl Başkan yardımcılığı ve Merkez ilçe Başkanı olarak bir çok kademede partimize hizmet ettim. 2.5 yıllık süre içinde görev yaptığım merkez ilçe Başkanlığında yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte tüm seçimlerden zaferle çıktığımız bir sürecin sonunda görülen lüzum üzerine görevimden istifa ediyor; başta bu onurlu görevleri tarafıma tevdi eden Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, birlikte siyaset yaptığım tüm teşkilat mensuplarına şükranlarımı sunuyor, bundan sonraki süreçte ülkemin, milletimin ve partimin hizmetinde olacağımı bu vesileyle ifade etmek istiyorum. dedi.

AK Parti Tokat Merkez İlçe yönetim kurulu üyeleri Başkan Ahmet Öztürk’ün istifası üzerine Kongreye kadar atanacak Başkanın rahat bir görev süresi geçirmesi adına büyük çoğunluğu istifalarını verdiler. Teşkilatımıza hayırlı olsun.” ifadeleri kullanıldı.

Paylaşma ikonundan:

Share
600 Kez Görüntülendi.