logo

SULUSARAY ŞİFA MERKEZİ OLUYOR

SULUSARAY ŞİFA MERKEZİ OLUYOR

Vali Dr. Ozan Balcı “Sulusaray Kaplıcaları şifa dağıtan bir yer. Burayı geliştirmek için çalışmalarımız devam ediyor.

Yatırımlarımız tamamlandığında burası termal turizmin merkezi olacak, Türkiye’ye örnek olacak. Sulusaray Termal Kaplıcasına desteğimiz tamdır.” diye konuştu.


İl Özel İdaresi Eş finansı ve OKA desteği ile yapılacak olan Sulusaray Termal Turizm Merkezi’nin bölge insanının refahına katkı sağlayacağını dile getiren Vali Dr. Ozan Balcı projede emeği geçen herkese tek tek teşekkür ederek, “Sulusaray bizim güzel bir ilçemiz. Kıymetli, vatanperver, çalışkan insanların yaşadığı bir yer. Burada yönetim anlamında da uyumlu birliktelik var. İnşallah projemizi en kısa hayata geçiririz. Termal tesislerimiz Sulusaraylı hemşerilerimizin huzuruna refahına zenginleşmesine, Sulusaray’ımızın imarına ihyasına anlamlı ve önemli katkıda bulunur. Bizde bu aşkla ve şevkle yılmadan yorulmadan bezginlik göstermeden banane demeden daha iyisini yaparak canla başla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
İncelemelere Vali Dr. Ozan Balcı, TOGÜ Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Bünyamin Şahin, İl Özel İdaresi Genel Sekteri Recep Gökçe, Sulusaray Kaymakamı Mehmet Furkan Taşkıran, Belediye Başkanı Necmettin Coruk katıldı.

Paylaşma ikonundan:

Share
238 Kez Görüntülendi.