logo

MİLLETİMİZLE BERABERİZ

MİLLETİMİZLE BERABERİZ

AK Parti Grup Disiplin Kurulu Başkan ve Tokat Milletvekili Yusuf BEYAZIT Ramazan bayramı mesajında “Ülke olarak bu zor ve sıkıntılı günlerde en iyi şekilde hizmet etmenin çabası içerisinde milletimize hizmet götürme çabasında olduk” dedi.

Milletvekili Beyazıt yaptığı açıklamada “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluşun müjdecisi olan, manevi huzurla idrak ettiğimiz yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duygularının en yoğun şekilde yaşandığımız 11 ayın sultanı Ramazan ayının ardından, Ramazan Bayramına kavuşmanın huzuru içerisindeyiz.

Bayramlar, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, sevinçlerin birleştiği, mutlulukların paylaşıldığı, kardeşliğin pekiştiği, gönüllerin coştuğu, kalplerin yumuşadığı, öksüz ve yetimlerin sevindirildiği, milli birlik ve beraberlik hislerinin kuvvetlendiği müstesna günlerdir.

Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle geçen yıl Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi bu yıl da bayramımızı evimizde geçirmek durumundayız. Bu süreci sizlerle beraber kurallar çerçevesinde en sağlıklı şekilde atlatarak normalleşme adımlarıyla birlikte önümüzdeki bayramlara birlik ve beraberlik içerisinde sevdiklerimizi kucaklayacağımız günlere kavuşmanın temennisi içerisindeyiz.

Ülke olarak bu zor ve sıkıntılı günlerde en iyi şekilde hizmet etmenin çabası içerisinde milletimize hizmet götürme çabasında olduk.

Dünyanın dört bir yanında içerisinde bulunduğumuz mübarek günlerde zulüm altında olan, yokluk ve yoksulluk içerisinde içinde bulunan Müslüman kardeşlerimizin de olduğunu bilmek bizi hüzünlendirmektedir. Bu mübarek günlerde, kardeşlerimizin kurtuluşa ermesini, huzur ve refah içerisinde geleceğe umutla bakabilmesini temenni ediyorum.

Devlet ve millet olarak aynı değerler etrafında bir ve bütün olarak ülkemizin ve milletimizin geleceği için azimle ve kararlılıkla çalışmaya devam edecek, inandığımız yolda yürüyerek 2023 hedeflerimize, 2053 ve 2071 vizyonumuza uygun bir Türkiye’yi milletimizle inşa edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, hep beraber daha nice Ramazan’lara kavuşmak ümidiyle, Ramazan Bayramı’nın milletimize, şehrimize ve ülkemize sağlık, huzur ve afiyetler getirmesi temennisiyle tüm Tokatlı hemşerilerime selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Paylaşma ikonundan:

Share
319 Kez Görüntülendi.