logo

18 Kasım 2019

MAMUŞA BELEDİYE BAŞKANINDAN REKTÖR ŞAHİN’E ZİYARET

MAMUŞA BELEDİYE BAŞKANINDAN REKTÖR ŞAHİN’E ZİYARET

Nisan ayı içerisinde Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ve Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin tarafından Kosova’nın Mamuşa Belediyesine ziyaret gerçekleştirilmişti.

Bu ziyaret sonrasında Mamuşa Belediye Başkanı Abdulhadi Krasniç ve ekibi Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Üniversite hakkında bilgiler alan Başkan Krasniç, Mamuşa ve Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ile güzel çalışmalara imza atacağız. Özellikle Mamuşa’dan Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesine eğitim hayatlarını devam ettirmek için gelen öğrencilerden buradaki yakın ilgi ve alakalardan memnun olduklarını öğrendim. Bu bizleri çok mutlu etti.” dedi.

Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin ise, “İadeyi ziyaretlerinden dolayı başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Gelecek sene Mamuşa’dan daha çok öğrenciyi Üniversitemizde ağırlamak ve eğitim hayatlarını devam ettirmelerini istiyoruz. “dedi. Ziyarette Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci, Uluslararası İlişkiler Koordinatörümüz Prof. Dr. Kubilay Özyer, Uluslararası Öğrenci Koordinatörümüz Doç. Dr. Fatih Yılmaz ve Mamuşa’dan gelen öğrencilerimiz hazır bulundu.

Ziyaret sonrasında Mamuşa Belediye Başkanı Abdulhadi Krasniç, Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin’e plaket takdim etti.

Paylaşma ikonundan:

Share
473 Kez Görüntülendi.