logo

HAİNE BAK!


kanal60
bunyaminsunar@hotmail.com

Bu başlığı Ermenistan da yaşayıp, Ermeni milliyetçiliği yapanlara yazmadım.
Karabağ’da Türk kardeşlerimizi katledenlere de!
Binlerce yıl Türk ekmeği yiyip, kurtuluş savaşında zayıf düştüğümüzde sırtımızdan vurup, mazlumları katleden hain Ermenilere de.
Onlar zaten hain ve düşman.
Tokat’ta güzel işler ve yatırımlar yapılınca her tarafa şikâyet eden, Tokat’tan beslenip, Tokat’ta güzel şeyler olunca azıp kuduranlara ve onlarla yol yürüyenlere yazdım.
Bunu yapanlar ya bireysel çıkarları için her şeyi yapanlar, ama dikkatinizi çekeceğim Ermeni milliyetçisi olup karşımıza çıkıyor.

Tokat’ta, devleti, siyaseti, milleti elele verdi, zor zamanlarda il merkezi ve ilçelerinde yatırımlar yapmaya devam ediyor.
Yapılan işlerden, devletin vatandaşa yakın durmasından milletimiz çok memnun.
Tokat için, vekilleri, valisi, kaymakamları, belediye başkanlarıyla uyum içinde çalışıyorlar.
Tokat’ta yapılan projeler vekiller aracılığı ile Ankara’da bütçeleniyor ve şehrimiz kazanıyor.
“Bu memlekette bir sürü hizmet eden insan var. Tokat’ta şu an çok güzel şeyler oluyor.
612 bin Tokatlı insanımız Tokat’ın refahını, huzurunu, gelişmesini dört gözle bekliyor. Güzel şeyler olunca mutlu oluyorlar.
Havaalanından, karayoluna, eğitimden spora, sosyal politikalardan kültüre, sanata, bürokrasinin iyileşmesinden ulaşıma, enerjiye, tarımdan ormana, çevreden köy alt yapısına, üst yapıya, sağlıktan güvenliğe kadar Tokatlıların yaşamını kolaylaştıracak bir sürü iş yapılıyor.
Birileri, Tokat’a vatandaşın memnun kaldığı yeni, faydalı güzel işler yapılıyor diye sinir küpü oluyor, hazımsızlık çekiyor karnı şişiyor?Bu karnı şişenler Tokat’ta yaşamıyor ama!
İstanbul’da hiç problem yok, oranın tüm işleri tıkırında tek problem Tokat’ta onlara göre.
Bunlar, Ak Partili siyasetçileri eleştiriyor sadece ve Tokat’tan olanları.
Süslü kelimelerle, yazılarla asıl emellerini de örtmeye çalışıyorlar.
Türkiye de yaşayıp, Büyük Ermeni Devleti hayalleri de var!

Bu memlekette gözünüz var gözünüzü çıkarırız sizin.


Ve bunlarla yol yürüyenler..

Saygılarımla

Hüseyin Kömür

Paylaşma ikonundan:

Share
982 Kez Görüntülendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • PİNOKYONUN İPLERİNİ KİM TUTUYOR?PİNOKYO KİMLERİ VE NELERİ İFŞA ETTİ?

  09 Nisan 2021 Eğitim, Ekonomi, GENEL, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet, Spor

  Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na hafta sonu gece yarısı ipleri başkalarının elinde olan bir pinokyo tarafından kurulan kumpasın sahneye konulmasını izledik. Söyledikleri sözler üzerine durmaya gerek yok, bu kişinin ağzından çıkan hiçbir söz yalandan, iftiradan, şantajdan ve tehditten öteye geçemez, geçmedi de dinledik. Tokatlılar, belediye başkanlarının nasıl biri olduğunu çok iyi biliyor. Küpün içinde Tokat sevdası var dışarıya proje, iş ve takdir çıkıyor. Tokat”a bilinçli olarak gönderilen, Tokat”lı olmayan, Tokat”ta ikamet dahi etm...
 • AHŞABA DESEN VERİYOR

  08 Nisan 2021 Eğitim, Ekonomi, GENEL, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet, Spor

  Tokat’ta dedesinden öğrendiği hattat mesleğini yaşatmaya çalışan Engin Küçükarslan, pandemi döneminde ahşap oyma sanatına daha çok vakit ayırarak ustalığını gösterme imkanı buldu. Tokat’ta çocukluk yıllarında dedesi Hasan Küçükarslan’dan hattat mesleğini öğrenen Engün Küçükarslan (47) mesleğini iş yerinde yaşatmaya çalışıyor. İş yerinin bir köşesinde ağaç oyma yapabileceği bir yer ayıran Küçükarslan, günlerini değerlendiriyor. İşlerinden arta kalan saatlerin yanı sıra pandemi dolayısı ile boşta kaldığı günleri ahşap desen vererek geçire...
 • KARNINDAKİ BEBEKLE KORANAYA YENİLDİ

  06 Aralık 2020 Ekonomi, GENEL, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet

  Karnındaki bebeği ile korona virüse yenik düştü Kocaeli’nde karnındaki bebeği ile birlikte korona virüse yenik düşen genç kadın memleketi Tokat’ta toprağa verildi. Kocaeli'nde yaşayan evli 1 çocuk annesi Nur Aymak Yavuz (27) bir süre önce korona virüse yakalandı. Evinde tedavi gören genç kadın durumu ağırlaşınca Kocaeli Derince Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. 6 aylık hamile olan Yavuz, yaklaşık 17 gün hastanede tedavi gördü. Tedavisi sırasında karnındaki bebeği kaybeden anne yoğun bakıma alındı. Bebeğinden ölümünden 3 gün son...
 • HAİNE BAK!

  03 Aralık 2020 Eğitim, Ekonomi, GENEL, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet

  Bu başlığı Ermenistan da yaşayıp, Ermeni milliyetçiliği yapanlara yazmadım.Karabağ’da Türk kardeşlerimizi katledenlere de!Binlerce yıl Türk ekmeği yiyip, kurtuluş savaşında zayıf düştüğümüzde sırtımızdan vurup, mazlumları katleden hain Ermenilere de.Onlar zaten hain ve düşman.Tokat’ta güzel işler ve yatırımlar yapılınca her tarafa şikâyet eden, Tokat’tan beslenip, Tokat’ta güzel şeyler olunca azıp kuduranlara ve onlarla yol yürüyenlere yazdım.Bunu yapanlar ya bireysel çıkarları için her şeyi yapanlar, ama dikkatinizi çekeceğim Ermeni milliyetç...