logo

14 Şubat 2019

EYÜP EROĞLU 71 PROJE İLE DEVAM EDİYOR

EYÜP EROĞLU 71 PROJE İLE DEVAM EDİYOR

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 71 yeni projeyi halka sunacaklarını ifade ederek, “Yerel kalkınma, istihdam bizim önümüzdeki dönemde yapacağımız en önemli projelerimizden biri olacak” dedi.

Ak Partinin Cumhuriyet Meydanında açılan seçim irtibat bürosu açılış törenine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat’ın ardından konuşan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, ayrım yapmadan hizmet vermeye devam edeceklerini kaydetti. Şehrin her bir sokağına eşit ve adil hizmet üretmeye çalıştıklarını ifade eden Başkan Eroğlu, “Bize oy verene çok, oy vermeyene az hizmet yapalım asla demedik. İnsanımızdan sonra hizmet dedik. Beş yılımızın sonlarına geldiğimiz bu günlerde ise 61 proje sözü verdik 91 proje yaptık diyoruz. Bunu biz yapmadık, Cumhurbaşkanımızın destekleriyle yaptık. Hükumetimiz yardımlarını esirgemedi yaptık. Teşkilatlarımız hep yanımızda durdu yaptık. Sizler dua ettiniz destek verdiniz yaptık. Birlikte yaptık birlikte başardık ve yine birlikte yapacağız birlikte başaracağız” diye konuştu.

Tokat’ın her yıl 5 bin artan bir nüfusu olduğunu ifade eden Başkan Eroğlu, “Her gün açılan iş yerlerimiz ve istihdam alanlarımız var. Her anlamda büyüyen, gelişen bir şehrimiz var. Sizler bizi desteklerseniz 1 Nisan sabahından itibaren yeniden daha büyük işler yapmak için heyecanla ilk günkü aşkla çalışacağız diyorum. 71 tane yeni projemizi siz değerli halkımıza sunacağız. Yerel kalkınma, istihdam bizim önümüzdeki dönemde yapacağımız en önemli projelerimizden biri olacak. Kentsel dönüşüm, imar alanlarımız ve şehri büyütme anlamındaki projelerimiz bizim en önemli görev ve ödevlerimizin başında gelecek. İnsanımızın daha güzel bir kentte yaşaması, huzurlu ve mutlu olmasının gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Paylaşma ikonundan:

Share
561 Kez Görüntülendi.