logo

22 Şubat 2019

ERDOĞAN TOKAT”A GELİYOR

ERDOĞAN TOKAT”A GELİYOR

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Tokat’a ivme kazandıracak projeleri isteyeceklerini söyleyen AK Parti İl Başkanı Metin Polat, “6-7 maddelik Tokat’ımız için elzem gördüğümüz, Tokat’a hakikaten ivme kazandıracak, hareket getirecek projeler var. Bunları ileteceğiz ve isteyeceğiz. İnşallah önümüzdeki dönem bunların da yapılacağını göreceğiz.” dedi.

            Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  31 Mart yerel seçimleri öncesi Tokat’a geliyor. Erdoğan’ın ziyaretiyle ilgili çalışmalar sürerken heyecanlı bekleyiş başladı. Ak Parti İl Başkanı Polat, “Cumhurbaşkanımızın gelişiyle ilgili hem teşkilatlarımızda hem de vatandaşlarımızda heyecan var. Halkımızın Cumhurbaşkanımıza olan teveccühü, sevgisi hakikaten çok yüksek derecede” dedi.

            Miting öncesi AK Parti teşkilatlarında hummalı çalışmalar da devam ediyor. Miting ile ilgili çalışmalar hakkında bilgiler veren AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, vatandaşlarda ve teşkilatlarda heyecanlı bekleyişin başladığını ifade ederek, “Cumhurbaşkanımızın gelişiyle ilgili hem teşkilatlarımızda hem de vatandaşlarımızda heyecan var. Halkımızın Cumhurbaşkanımıza olan halkımızın teveccühü, sevgisi hakikaten çok yüksek derecede, onun için önümüzde ki 3-4 gün içerisinde hazırlıklarımızı yapmış ve Cumhurbaşkanımızı da Pazartesi günü karşılamış olacağız. Bilindiği gibi daha önceleri Cumhuriyet meydanında miting yapıyorduk, biz kongre yaptığımız vakit mitingde yapmıştık. Kongremizi Hüseyin Akbaş spor salonunda yaptığımız için mesafeden dolayı GOP stadyumunun önünde de miting yapmıştık. Orada ki görselde hakikaten muazzamdı. Cumhuriyet meydanının yapısından dolayı PTT’nin oralar da doluyor ve halkımız Reisini net göremiyor. Stadyumun önünden Niksar yolu kavşağına kadar olan bölümün miting için daha uygun olduğunu gördük nasip olursa yine orada yapacağız” dedi.

“TOKAT’IN PROJELERİNİ SUNACAĞIZ”

            Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Tokat’a ivme kazandıracak projeleri isteyeceklerini söyleyen Başkan Polat, “Belediye Başkanımız, Valimiz ve Milletvekillerimizle beraber toplantı yaptık. Hem mitingle alakalı o günü konuştuk hem de Sayın Cumhurbaşkanımıza arz edeceğimiz konuları görüştük. Böyle uzunca sıralı maddelerle istek ve talepler değil ama böyle 6-7 maddelik Tokat’ımız için elzem gördüğümüz, Tokat’a hakikaten ivme kazandıracak, hareket getirecek projeler var. Bunları ileteceğiz ve isteyeceğiz. İnşallah önümüzdeki dönem bunların da yapılacağını göreceğiz. Müthiş bir miting olacak ben tüm halkımızın bu şölen havasında geçecek olan mitingimize davet ediyorum. Tokatlı hemşerilerimizi Pazartesi günü saat: 16.00’da GOP stadyumun önünde tarih yazmaya bekliyorum” şeklinde konuştu.

Paylaşma ikonundan:

Share
528 Kez Görüntülendi.