logo

26 Aralık 2019

ERBAA PROTOKOLÜNDEN REKTÖR ŞAHİN’E ZİYARET

ERBAA PROTOKOLÜNDEN REKTÖR ŞAHİN’E ZİYARET

Erbaa Kaymakamı Mustafa Temiz, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl ve Erbaa TSO Başkanı Galip Coşkun’dan Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi Rektörü Bünyamin Şahin’e Ziyaret

TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl ve Erbaa TSO Başkanı Galip Coşkun geçtiğimiz günlerde Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç’ı ziyaret ederek, Erbaa’da bulunan Fakülte ve Yüksekokullarımıza yeni bölümler açılması konusunda görüşerek fikir alış verişinde bulunmuşlardı.

Bu ziyaret sonrasında Erbaa Kaymakamı Mustafa Temiz, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl ve Erbaa TSO Başkanı Galip Coşkun ve beraberindeki heyet TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Erbaa İlçesinde bulunan Fakülte ve Yüksekokullarda yeni bölümler açılması için çalışmalar yapılmasından son derece memnun olduklarını belirten Erbaa heyeti TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin’e teşekkür ettiler. Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, “ Erbaa’da bizim, Niksar, Turhal, Reşadiye’de bizim. Biz hizmet için buradayız. Üniversitemizin büyümesi ve gelişmesi için elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Ben ziyaretlerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaret sonrasında Erbaa TSO Başkanı Galip Coşkun ve Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl TOGÜ Rektörü Şahin’e hediye takdiminde bulundu. Ziyarette, Erbaa Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kubilay Özyer ve Erbaa Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yunus Bulut da hazır bulundu.

Paylaşma ikonundan:

Share
446 Kez Görüntülendi.