logo

26 Aralık 2019

ERBAA MHP’DE KAN DEĞİŞİMİ

ERBAA MHP’DE KAN DEĞİŞİMİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHPErbaa İlçe Başkanlığına Abdullah Uslu atandı. Uslu’ya mazbatasını takdim eden Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Erbaa’da davamıza emek veren, hizmet eden eski yönetime teşekkür ediyorum. Abdullah Uslu ve yönetiminin birlik ve beraberlik içerisinde yeni başarılar yakalayacağına inanıyorum” dedi.

Mazbata töreninde konuşan MHP Erbaa İlçe Başkanı Abdullah Uslu, “Davamıza gönül vermiş değerli arkadaşlarım. Hepinize saygılarımı sunuyorum. Bu görevi şahsıma layık gören, uygun gören genel başkan yardımcımıza, milletvekilimize teşekkür ederim. Yüklenmiş olduğumuz görev ağır bir sorumluluk gerektiriyor. Bunun bilinci içerisindeyim. Hep beraber bu yükün altından kalkacağız. Birlik ve beraberliğimizi devam ettireceğiz. Seçimleri kazanmanın tek yolu vardır birlik ve beraberlik. Bizim davamız, ülkümüz milletimiz içindir, partimiz içindir. Bu davayı asla kişiselleştirmedik, kişiselleştirmeyeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi saygı ile selamlıyorum” dedi.

COŞKUYLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl de konuşmasında, “Sayın Milletvekilimiz ilçemize geldi. Gökal beldemizi ziyaret etti. Beldemize kazandırdığı bir ambulans oldu, yerinde görme imkânı oldu. Ayrıca beldemizin sıkıntılarını yerinde görme ve incelemelerde bulunma fırsatı oldu. Biliyorsunuz ki, ilçe teşkilatımız yenilendi. İlçe teşkilatımıza atanan başkan ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek geçmişte kazandığımız başarılara yenileri ekleyeceğiz. Aynı coşkuyla, sevgiyle, saygıyla yeni başarılar kazanacağız. Yeni yönetimde bulunan dava arkadaşlarıma başarılar diliyorum” diye konuştu.

ALINAN KARARLAR MHP’NİN BAŞARISI İÇİNDİR
Değişim süreci ile ilgili olarak bilgi veren MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Abdullah Uslu ve yönetimde yer alan arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Erbaa ilçe yönetiminde bir değişikliğe gidildi. Her bayrak değişiminde mutlaka o karardan hoşnut olanlar olduğu gibi, olmayanlar da olabilir. Bu siyasetin doğasında vardır. Siyasette herkesin yüzde 100 memnun olduğu bir karar hiçbir zaman olmamıştır. Bazı arkadaşlarımız değişiklik sebebiyle gönlü kırılmış olabilir. Şunun bilinmesini istiyorum ki, alınan tüm kararlar partimizin geleceği ile ilgilidir. Olayı kişiselleştirmek bizim ülkülerimize uymaz” ifadelerini kullandı.

KAPIMIZI KAPATMAYIZ
MHP’de küskünlüklere yer olmadığı, kapının herkese açık olduğu ifade eden Yücel Bulut, “Biz asla üzüntü duyan, kırılganlık gösteren arkadaşlarımıza kapımızı kapatmayız. Göreve gelen Abdullah Uslu ve yönetiminin yeni zaferler kazanacağına inancımız var. Ben ülkücüyüm davam için herkese karşı nefsimi ezmeye hazırım. Bizler dava adamlarıyız. MHP hiçbirimizin özel işletmesi değil. Küskünlüklerin oluşmasını istemiyoruz. Besmele çekip yola çıkacağız, bir tane küskün bırakmadan yolumuza devam edeceğiz. Bu başarıyı gölgeleyecek nefsani hiçbir tutum içerisine girmemeliyiz” şeklinde konuştu.

BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ
MHP’nin Erbaa’daki teşkilatının bir bütün olduğunu sözlerine ekleyen Yücel Bulut, “Ne istiyorsanız, ne talep ediyorsanız, ne temenni ediyorsanız bu teşkilatın varlığı için, davamız için isteyin. Kavgamız bu davanın geleceği, birliği ve dirliği için olmalıdır. Nefislerimin esiri olmayacağız. Şimdiye kadar hizmet veren, mücadele eden bütün dava arkadaşlarımı seviyorum ve teşekkür ediyorum. Yeni görev alanlara da başarılar diliyorum. Hep birlikte daha büyük yollar yürüyeceğiz ve büyük başarılara imza atacağız” diyerek açıklamasını tamamladı.

Paylaşma ikonundan:

Share
603 Kez Görüntülendi.