logo

ENERJİ-İŞ SENDİKASI BÖLGE BAŞKANI EROL OLDU

ENERJİ-İŞ SENDİKASI BÖLGE BAŞKANI EROL OLDU

HAK-İŞ Sendikasına bağlı Enerji İş Sendikası İç Anadolu 2. Bölge Başkanlığına Süleyman Erol atandı.

Tokat il başkanı olan Süleyman Erol, Enerji İş Sendikası Genel Başkanı Mahmud Altınsoy ile yönetim kurulu üyelerinin kararı ile İç Anadolu 2. Bölge Başkanlığına getirildi.

Atamanın ardından açıklama yapan Süleyman Erol, kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için büyük çaba göstereceğini söyledi.

Genel Başkan Altınsoy ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Erol, Sendika’nın her zaman olduğu gibi bugünden sonra da işçinin yanında olacağına söyledi.

”Enerji İş Sendikası olarak bizlere düşen en önemli görev, işçileri dinlemek,şikayetlerini çözmek onların daha iyi şartlarda çalışması için varsa sorunlarını en aza indirmek,işçi ve işveren arasında uyumu ve işçilerin hak ve çıkarlarını korumaktır.Sendika olarak bugüne kadar iş birliği içerisinde çalışmalarımızı nasıl sürdürdüysek bundan sonraki süreçte de birlik ve beraberliği sağlayarak çalışmalarımızı yürüteceğiz.

Millet olarak korona virüsü salgınına karşı mücadele ediyoruz, devlet ve millet olarak virüsten kurtulmak için canla başla çalışıyoruz. İnşallah bu zor günleri el birliğiyle geride bırakacağız, dedi.

Paylaşma ikonundan:

Share
310 Kez Görüntülendi.