logo

DEDEMAN TOKAT’TAN ÇOK SEÇENEKLİ TATİL TURLARI

DEDEMAN TOKAT’TAN ÇOK SEÇENEKLİ TATİL TURLARI

Türkiye’nin 11 ilinde oteli bulunan Türk turizminin ilk uluslararası otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International, her biri ‘Güvenli Seyahat Sertifikası’ sahibi olan ve Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi WTTC tarafından ‘Safe Travel’ tastiği alan otellerinde, misafirleri için bayramı da kapsayacak şekilde yıl sonuna kadar devam edecek özel tatil paketleri hazırladı. Bulunduğu bölgelerin turizm potansiyeline, ilin sahip olduğu kültürel ve doğal güzelliklerinin bilinirliğine katkı sağlamayı amaçlayan Dedeman, pandemi döneminde kalabalık olan deniz tatillerine alternatif olarak kültürel zenginliklerin ve doğal güzelliklerin görülmesi için özel fırsatlar sunuyor. Muhteşem şehir manzarasıyla misafirlerini ağırlayan Dedeman Tokat’ın tatil turlarında, sağlık paketi ve şehir turu paketi seçenekleri yer alıyor.

Pandemi döneminde tüm Dedeman otellerinde uygulanan “Güvende Kal” önlemleri ile misafirlerine güvenli bir tatil imkânı sunan Dedeman Tokat, Dedeman kalitesi ve “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği”nin deneyimlenebileceği, yıl sonuna kadar geçerli olan özel tatil paketi sunuyor. Dedeman, pandemi nedeniyle deniz tatili yerine farklı tatil arayışında olanları, Tokat, Konya, Trabzon, Denizli, Gaziantep, Erzurum, Eskişehir, Şanlıurfa, Elazığ, Zonguldak ve İstanbul’un güzelliklerini keşfetmeye davet ediyor.

Tarih kokan şehir Tokat’ta eşsiz güzellikleri yaşama fırsatı

Tarih kokan geçmişiyle ünlü Tokat’ta, muhteşem şehir manzarasıyla dikkat çeken Dedeman Tokat’ın hazırladığı tatil turlarında, sağlık paketi ve şehir turu paketi seçenekleri yer alıyor.

Ballıca Mağarası Sağlık Paketi’nde; dünyanın en büyük ve en görkemli mağaralarından Ballıca Mağarası ve doğal tabiat harikası Munamak Şelalesi, Anadolu Selçuklu dönemine ait 781 yıllık Mahperi Hatun Kervansarayı’nın ziyareti yer alıyor. 110 kuş türüne ev sahipliği yapan sazlıklarla kaplı Kaz Gölü’nün görülebileceği turda misafirler, Sağlık Kulübü’nden faydalanabiliyor.

Dedeman Tokat Şehir Turu Paketi’nde ise; Ballıca Mağarası, Kaz Gölü ve Mahperi Hatun Kervansarayı ziyaretlerine ek, Atatürk Evi, ünlü Saat Kulesi, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, tarihi Tokat Mevlevihanesi, Türkiye’nin ikinci büyük kalesi olan Niksar Kalesi, Niksar’ın tarihi çarşısı Arasta, Yılanlı Köprü gezileri de yer alıyor. Ayrıca, Yeşilırmak’ta kayık turu da seçenekler arasında sunuluyor.

Sadece yaz döneminde geçerli olacak, gruplara yönelik hazırlanan Almus – Niksar Doğa ve Tarih Turu’nda; Almus Gölü Tekne Turu, Zipline ve Dev Salıncak deneyimi, Niksar Kalesi, Ulu Cami, Arasta Çarşısı ve Yılanlı Köprü ziyaretleri yer alıyor. Dileyen misafirler ayrıca kahvaltıdan sonra meyve toplama etkinliğine de katılabiliyorlar.

Dedeman Tokat yeni evlenecek çiftlere sürprizler dolu özel balayı paketi sunuyor.

Paylaşma ikonundan:

Share
462 Kez Görüntülendi.